Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Świętokrzyskie 2014

  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #11441 przez
TenZięba też będzie jechał. Jeszcze nie wie dokładnie czy w piątek wieczorem, czy w sobotę rano, ale da znać jutro. Być może coś się w samochodzie wolnego znajdzie, chociaż wstępnie pozostało tylko jedno miejsce.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #11440 przez BeataF
Ok dzięki! Jutro do Niego zadzwonię :-) a poza tym Ja się całe życie z Kowalikiem przyjaźnię więc ptactwo ogarniam :P
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #11439 przez TaPtica
Beata, z tego, co wiem, to Raven próbował napisać Ci wiadomość. Wiem, że jest dla Cię jedno wolne miejsce w jego powozie (Raven jedzie z córką, do tego TaZięba ;) i TaPtica (samo ptactwo na pokładzie :laugh:) . Wyjazd w sobotę rano.

Tyrknij do Kruka-Ravena: 504 280 899.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #11438 przez BeataF
Nocleg załatwiony to teraz transport!

Jedna osoba + plecak na trasie Kraków - Święta Katarzyna i z powrotem :-) ktoś coś ?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #11436 przez TaPtica
Zarerezerwowałach se miejsce na namiot (10 zł/osobodoba, z dostępem do węzła sanitarnego). Jak ktoś przewiduje też namiot to lepiej się wprzódy zgłosić (pani mówiła, że nie mają jakiegoś byczego pola pod namioty, więc lepiej się upewnić).
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: TaPtica od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #11435 przez zkarola
Gdyby zabrakło miejsc w schronisku, gdyż jest tam już pokaźna lista osób zapisana, pani podała numer telefonu do agroturystyki, 150m obok schroniska.
p. Rdzanek
nr tel.: 41 311 23 23

Przy schronisku oczywiście namioty można rozbijać, także myślę że sobie poradzimy:)
i wieczorem ognisko :)

Jeszcze jeden kontakt w okolicy:
Domek niedawno oddany do użytku, który mieści ok 6-7 osób,
p. Rafał Janicki
nr. tel: 605 265 817
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.566 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com