Wspomnienia retro

Gramofon- Bambino 2

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11727 przez raven
Replied by raven on topic Odpowiedź:Gramofon- Babino 2
Hej!
Monika, chętnie pożyczę, albo wynajmę tragarza :laugh:, "przytarga" do klubu i zrobimy sobie wieczór retro!

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #11722 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Gramofon- Babino 2
Raven czy można po sąsiedzku pożyczyć to cudo! :) mam w posiadaniu wspaniałą klasykę jazzu i zupełnie nie mam gdzie posłuchać...a płyta zakupiona jakieś 4 lata temu okazyjnie pod Hala Targową za grosze i do dziś nie przesłuchana :(
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #11721 przez raven
Replied by raven on topic Odpowiedź:Gramofon- Babino 2
zważyłem to "pudełeczko" bo jakieś ciężkie mi się wydawało :dry: i waga... 8,5 kg!

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #11720 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Gramofon- Babino 2
raven napisał:

Tak z przymrużeniem oka, proponuję Raffiemu, dobry, sprawdzony sprzęt bo ostatnio na slajdowisku były problemy z dźwiękiem :lol:

Kłopoty z dźwiękiem wzięły się najprawdopodobniej z niewłaściwie skonwertowanego z płyty DVD filmu!
Na pewno nie leżały po stronie ani mojego, ani piwnicznego sprzętu. :P

A Bambino genialne! Moja ciotka też miała Bambino 2.
Zresztą u niej po raz pierwszy w życiu zobaczyłem magnetofon. Był to - o ile dobrze pamiętam - czterościeżkowy, lampowy ZK-140.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #11719 przez raven
Gramofon- Bambino 2 was created by raven
Tak z przymrużeniem oka, proponuję Raffiemu, dobry, sprawdzony sprzęt bo ostatnio na slajdowisku były problemy z dźwiękiem :lol:
Zestaw sprawny, wciąż gra i pamięta epokę lat siedemdziesiątych, chyba :unsure:
...a żeby nie było, test został przeprowadzony w pracy przy ucieszę młodszej części kolektywu :)


rAFAŁ
Załączniki:
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: raven od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.637 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com