Główny Szlak Beskidzki na wakacje

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6804 przez Madelaine1234
Pięknie tam jest! Polecam!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6653 przez Albin
W tym roku udało nam się przechodzić fragmentami przy okazji naszych akcji sprzątania szlaków i było to całkiem słuszne i przyjemne.
W przyszłym roku na pewno będziemy kontynuować a w zimie część przejdziemy zapewne na rakietach śnieżnych.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6651 przez mrsdreamer
Dołączam się do pytania @neti88-czy zdobyliście już cały Główny Szlak Beskidzki, czy będziecie jeszcze organizować jakieś wypady celem jego zdobycia?:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6610 przez neti88
wybieracie sie jszcze w te gory czy juz moze byliscie do konca wrzesnia mam czas co wy na to:)?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #2978 przez zkarola
Też myślałam o tej trasie na wakacje. Planujesz to przejść w czasie krótszym niż 21 dni? :)

Ostatnio natknęłam się na przewodnik wydawnictwa COMPASS-'Główny Szlak Beskidzki', wydany w 2011 i jak można tam przeczytać,
zgodnie z przeprowadzonymi pomiarami, trasa ma około 496 km długości. Zazwyczaj informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim mówią o 519 km, jednak do dnia dzisiejszego nastąpiły w kilku miejscach zmiany trasy, także sposób mierzenia odległości jest dokładniejszy..

A dzisiaj (18.05) będzie spotkanie promujące ten przewodnik,
o godz. 18:30 w siedzibie COTG PTTK w Krakowie,
przy ul. Jagiellońskiej 6

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #2973 przez Albin
Przymierzam się przejść w wakacje Główny Szlak Beskidzki zaczynając w Beskidzie Śląskim w Ustroniu a kończąc w Bieszczadach na Wołosatem.
519 km można podzielić na kilka etapów
dokładna trasa z podanymi czasami przejść i schroniskami :
pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82%C3%B3wny_Szlak_Beskidzki
jestem elastyczny czasowo więc szczegóły do omówienia

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.543 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com