Szukam osob/y do podrozowania na stopa

  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 5 miesiąc temu #9615 przez
hej i co gotowa jestes na Hiszpanie?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8076 przez MilenGM
Hej!
Mam na imię Milen, jestem Bułgarem.
Jeśli Pani nie zaskoczy różnica w wieku - ja bym chętnie z Panią współpodróżował stopem po Polsce np.
Nie znam Polski, a chciałbym poznać.
P.S. Wesołych świąt!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #7777 przez taylorchristie
Hiszpania - marzenie, bardzo kuszące dla mnie XD

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 4 tygodni temu #6142 przez brassai
Ostatnia11 lata 4 tygodni temu edycja: brassai od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 3 tygodni temu #6095 przez
Witam mam na imie Hania :D Podróżuje na stopa po Polsce ale lubie przekraczać granice i chcę wyruszyć zagranice:) Napewno nie sama więc szukam chętnej osoby która lubi wyzwania,ryzyko,szaleństwa,nowości, pozytywnych ludzi, zaufanie,przyjazn, lojalnosc, szczerosc,wyglupy... Szukam choć jednej osoby która by chciała ze mną podróżować ? Jesteś taka to pisz ? :D Jestem szaloną osobą lubiącą ryzyko,szaleństwa spontany, imprezy,kocham taniec,uwielbiam poznawac nowych ludzi, jestem ostarta osoba na nowe znajomosci i pomysly gdzie wyruszyć :D Myśle że w zyciu trzeba życ nawet pomimo gdy jest źle dawać rade i być silnym! a to sprawia ze stajemy się kims wspaniały. Jestem osoba tolerancyjna, nie patrze na ubior czlowieka rodzaj jaki muzyki lubi itp... dla mnie kazdy ma w sobie cos niezwyklego.. Chce w te wakacje wyruszyc i spelnic marzenia a mianowicie Hiszpania :) Jest ktoś chętny? Kto zna język angielski itp bo u mnie ciężko a jak nie to rozmówki pod pachę i możemy ruszać... :D Czekam na odpowiedz... :D Hanka :D P.s. Do twojej miejscowosci moge dojechac i mozemy od ciebie wyruszyć w nieznane :D
Ostatnia8 lata 3 tygodni temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.497 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com