Himalaje - indyjskie lub nepalskie

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #7015 przez zkarola
Witamy. Piękne plany, powodzenia w wyprawie!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #7012 przez mulczas
Czesc,
Jestem tu nowa. Witam wszystkich.

Planuje sobie podroz w Himalaje jakos w marcu. Pozny marzec jest bardzo polecany, jest to drugi najlepszy okres aby odwiedzic te gory. Bylam w Himalajach dwa lata temu (nepalskich). Startowalam wowczas z Pokary. Nie jade z zadna wycieczka ani biurem. Wszystko planuje zorganizowac na miejscu. Jak to zawsze najfajniej sie robi podczas wycieczek do Azji B) Mam na mysli jakies 2,5 do 3 tygodni, wszystko zalezy jak sie plan ulozy. Jesli Himalaje z Indii, to napewno ze trzy, cztery dni zejda aby zobaczyc Taj Mahal i Varanasi (skoro juz tam bede) i potem w gory dopiero. Jesli Nepal, to z Pokary prosto w gory. Jesli ktos ma ochote sie dolaczyc dajcie znac. Mieszkam w Krakowie od paru miesiecy, mam 31 lat. Pracuje w IT i potrzebuje sie oddruc i powloczyc. Czyli typowy backpacking. Biletow jeszcze nie mam, bede bukowala w ciagu najblizszych tygodni.
pozdrawiam, Kasia

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.444 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com