Kupmy busa i dobrze się bawmy!!!!!!

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8088 przez olgaborysek
Witam!!

Śladami różnych osób tzn ekipy Busem Przez Świat czy Busimy wpadłam na pomysł by także porwać sie na cos takiego. Szukam chętnych którzy są rządni przygód, chcą poznać nowe osóoby kreatywnych,z poczuciem humoru a także mogących sie dostosować do ekipy -po prostu musimy sie dogadywać. Chcemy kupić busa doprowadzić go do stanu używalności :P i ruszyć jak najprędzej go testować . Kierunki wypraw do wspólnego ustalenia ale na początku myślę że Polska. Spanie oczywiście na dziko w namiotach, busie, plaże itp. wszystko by jak najbardziej obniżyć koszty a wzbogacić o przygody :) Największym kosztem byłby oczywiście bus ale jeżeli złożymy sie w kilka osób nie będą takie duże. Szukamy tolerancyjnych ze śląska i okolic. Na ten moment jest nas 4 osoby ;) Jestem ciekawa czy byli by jacyś chętni na taka inwestycje.
Czekam na odpowiedzi oraz propozycje.
olgaolszewska1@wp.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.487 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com