Wedrówka po górach

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8810 przez Albin
Osobiście polecam Tatry i trasę jaką zrobiłem 3 lata temu www.klubpodroznikow.com/relacje/polska-gory/705-szlakiem-zurku
A 3-4 zapraszam na naszą akcję
Babia Góra i pasmo Policy
Diabelski weekend czyli Babia Góra o zachodzie i wschodzie słońca
www.klubpodroznikow.com/akcje-eko/131-sp...sprzatanie-babiagora

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8805 przez Bartolino
Hej! Nazywam się Bartek, mam 34 lat. W sierpniu 2013 (pomiędzy 6. a 20.) planuje wybrać się na wędrówkę po górach z plecakiem na ok. tydzień. Chce przejść trochę km (lubię chodzić i się zmęczyć), wyspać się tam gdzie będzie okazja, a przy tym wszystkim się zchilloutować od codzienności. Szukam towarzysza/y wędrówki, który/rzy byliby chętni wybrać się razem ze mną na tego typu wycieczkę.
Pasma górskiego nie zdefiniowałem. W zeszłym roku GSB skończyłem w Iwoniczu Zdrój (start w Bieszczadach), wiec można by napierać dalej na zachód tym razem. Nie wykluczam też gór za granicą. Na pewno coś się znajdzie, jest wiele ciekawych miejsc. Jestem otwarty na propozycje i gotowy dogadać się w tej kwestii (wykluczam jednak Beskid Śląski i Żywiecki, którymi cieszę się na co dzień)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany - piszcie
Pozdro

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.396 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com