Wakacje 2014 - Indie, Nepal, albo gdzieindziej

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #9772 przez lstempek
Planuję czteromiesięczny wyjazd na przyszłe wakacje (lipiec-październik).

Cel podróży będzie zależał od znalezionych tanich lotów, oraz chęci - rozważam Indie, Nepal, ale również Amerykę Południową lub Azję Centralną, jakby była jakaś super promocja. Jak nie uda się znaleźć promocji, to ruszę do Azji lądem.

Alternatywnym pomysłem jest wzięcie ze sobą roweru i sakw.

Bez ścisłego planu, bez pośpiechu, jadąc tylko tam gdzie się zapragnie, ale wiedząc gdzie się jest i co warto zobaczyć w okolicy.

Jak się uda, to chciałbym zatrzymać się gdzieś na trzy tygodnie przy jakimś wolontariacie lub misjach, ale tak spontanicznie i bez wcześniejszego planowania.


Szukam towarzyszki lub towarzysza na całą, ewentualnie część wyprawy. Jestem studentem (II roku) i szukam tylko osób w podobnym wieku. Czasu, żeby się poznać, ustalić szczegóły i przede wszystkim kupić tanie bilety wbrew pozorom nie jest już tak dużo.


Na chwilę obecną pewne jest tylko:
- wyprawa z plecakiem (ewentualnie z sakwami)
- nie obejdzie się bez gór, chcę tam spędzić sporo czasu i chciałbym zdobyć też jakiś wyższy szczyt
- jak najniższe koszty, ale jak najwięcej przygód
- spanie w najtańszych miejscach, w górach w namiocie jak się będzie dało
- nie dla osób ceniących wygodę
- tylko dla ludzi z przynajmniej odrobiną fantazji

Myślisz podobnie, mam podobne marzenia jak Ty? Pisz na l.stempek@gmail.com!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.477 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com