Urodziny Narciarza

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #11134 przez narciarz
No niestety ja bym z miła chęcią przyjechał jak zawsze ale po pierwsze kolano a po drugie znajomi czasem człowiek musi wybierać a czy wybrał dobrze czy zle to chyba nigdy się nie dowie ale was i tak odwiedzę lecz nie w czasie Akcji

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11127 przez Albin
Replied by Albin on topic Odpowiedź:Urodziny Narciarza
Narciarzu bez nogi, w Górach Stołowych nawet z drewna osikowego wystrugamy protezę nówkę :laugh: tylko przyjedź do Pasterki.
Na Przełęcz Knurowską jeszcze nie raz zawitamy z Nienacka tudzież innej miejscowości :woohoo:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11126 przez raven
Replied by raven on topic Odpowiedź:Urodziny Narciarza
... informuj na bieżąco, pomyślimy :woohoo: ... człowieku bez nogi :ohmy: :laugh:

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11115 przez narciarz
Z natury ze jestem bardzo ugodowy robię zwiad czy może jednak nie 12/13 lipiec ja dla was Wszystko :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11113 przez narciarz
To chodzi o znajomych niektóre osoby nie będą w stanie wyrwać się tak daleko i mieli by problemy z powrotem ja naprawdę z miłą chęcią bym podreptał na Szczeliniec lub na Śnieżke nawet mam tam trasę od Szrenicy na śnieżkę :(

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #11111 przez zkarola
Dlaczego nie zmienisz miejscówki np. na Karkonosze albo Góry Stołowe? :) Połączylibyśmy to przyjemnie i byliby wszyscy:)

Oczywiście Przełęcz Knurowska jest cudowna i uwielbiam ją, no ale trzeba iść dalej...
Ostatnia9 lata 10 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.523 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com