weekend,ten weekend w Tatrach

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1356 przez sand12
fajnie ,dzięki :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #1352 przez Albin
Widoki faktycznie fantastyczne. Pozwoliłem sobie na kilka przykładów z podanego linka tak aby zachęcić do wizyty w galerii


.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia13 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1349 przez sand12
no i po wypadzie w Tatry.Było rewelacyjnie,pogoda dopisała i towarzystwo tez,Przeszliśmy trase:dolina Chochołowska-Trzydniowiański Wierch-Kończysty Wierch-Starobociański Wierch-Siwa Przełęcz-Dolina Starobociańska-Dolina Chochołowska
troche zdjęć
picasaweb.google.pl/sand684/Tatry#

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #1336 przez sand12
mała zmiana w planach jutro-niedziela 4.07- ok 3-3:30 rano jade w Tatry,zgadałam sie z dwoma kolegami z forum górskiego,jedziemy autem tzn oni wpadają do Krakowa po mnie i dalej do Zakopanego ,planujemy Wołowiec z doliny Chochołowskiej dalej sie dopracuje,powrót póżne popołudnie,jakby ktoś był w okolicy możemy połączyc siły :) kontakt j.w.
Ostatnia13 lata 10 miesiąc temu edycja: sand12 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1330 przez sand12
jeanny,bedziesz od soboty ?startujesz z Krakowa?a może razem byśmy wyjechały?co do trasy to miała sie ustalić,jestem otwarta na różne opcje :)
moja kom 501 562 189,puść mi sms,odzwonie :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 10 miesiąc temu #1327 przez jeanny
A masz jakąś zaplanowaną trasę? Ja będę od soboty w Tatrach. Może się spotkamy gdzieś na szlaku albo w schronisku ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.571 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com