Wrześniowy weekend w Tatrach

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #13475 przez Albin
Pogoda jak zwykle będzie idealna. Nie za gorąco i parę chmurek dla kontrastu i lepszych fotek.
klubpodroznikow.com/component/content/ar...532-serwisy-pogodowe
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #13460 przez Albin
Hmmm... wypada ze to będzie 45 raz ... :laugh:
i za każdym razem jest inaczej.
Pogoda ? pogoda jest zawsze, tylko nie zawsze ludzie się odpowiednio ubierają... a zapowiada się słonecznie (po chwilowym ochłodzeniu)
Ruszam z Krakowa w piątek rano, by na spokojnie dojść do "Piątki" z plecakiem nagród dla laureatów.
Sobota z Orlą Percią, czyli z kochanką która od tylu lat nigdy mnie nie zawiodła i nie zdradziła... i najpiękniejsza ;)
.
Wyniki konkursu fotograficznego "Moja Orla Perć"
klubpodroznikow.com/forum/21-quizy-i-kon...-moja-orla-per#13440
A w sobotni wieczór w "Piątce" wręczymy nagrody

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #13406 przez Albin
Wrzesień jest miesiącem gdy wakacyjna stonka idzie już do szkoły a w Tatry powoli wraca cisza. Pogoda jest najbardziej stabilna w całym roku a dzień jeszcze stosunkowo długi.
To dobry czas na Tatrzańskie szlaki a zwłaszcza Orlą Perć.
11-13 września to weekend połączony z finałem konkursu fotograficznego "Moja Orla Perć" w schronisku w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. W sobotni wieczór spotykamy się z nagrodzonymi i wyróżnionymi na wręczeniu nagród.
Sobotni poranek będzie dobrym momentem na wyruszenie ze schroniska i przejście Orlej Perci.
Przyjście w piątkowy wieczór do schroniska ułatwi poranne wyjście na szlak. Wrzesień to także dobre miękkie światło na zdjęcia, a brak smogu na tej wysokości daje szanse na świetne fotki. Wschód słońca na Kozim Wierchu ? a może zachód słońca na Przełęczy Krzyżne ? Leniwe świstaki także chętniej pozują we wrześniu :laugh:
Ja osobiście planuję wyjście z "Piątki" o 6.00 i wejście na Kozi Wierch a następnie przejście przez Granaty. Po chwili lenistwa na Pościeli Jasińskiego z pięknymi widokami na całą Dolinę i Próg Stawiarski, dojście na Przełęcz Krzyżne i zejście do schroniska o ok. 16-17 (bez pośpiechu i robienia przejścia na czas, bo to dla idiotów nie zwracających uwagi na otoczenie).
Wyjazd z Krakowa "Szwagropolem w piątek 11.09 i dojazd na Palenicę. Dalej Doliną Roztoki do Piątki. Powrót w niedzielę po południu (przez Zawrat lub Szpiglasową Przełęcz).
Przebieg szlaku i opisy poszczególnych odcinków:
klubpodroznikow.com/ksiazka/1963-polska-na-weekend
. . . . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia8 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.453 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com