tatry-23-25 lipiec czyli ten weekend

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1460 przez sand12
no i po wypadzie w Tatry,w piątek udało mi się dojść, na póżne popołudnie,do Schroniska na Ornaku,niestety po drodze złapał mnie deszcz,troche zmoczyło, :) ale co się wysuszy to się wykruszy w schronisku,w sobote z koleżnaką wyruszyłyśmy o 7:00 w następującą trase:Dolina Tomanowa -Ciemniak -Małołączniak-Kondracka Koa-Goryczkowa Czuba-Kasprowy Wierch-Hala Gąsienicowa-Schronisko Murowaniec,doszłyśmy na ok 17:30,pogoda była idealna,troche słońca,mgieł,zero deszczu,zaczęło padać w nocy, nieprzerwanie,w niedziele z samgo rana zeszłyśmy do Kużnic,niestety w deszczu,i znowu zmoczyło :( ,w pks i do Krakowa,
troche fotek na mojej galerii
picasaweb.google.pl/sand684/Tatry232507D...erchHalaGasienicowa#

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1432 przez sand12
Hej
wybieram sie z koleżanka(jesteśmy z Krakowa) w Tatry na ten weekend,w piątek zjazd do Zakopanego,popołudnie /wieczór,nocleg,a w sobote w trase np dolina Kościeliska -Ciemniak-Czerwone Wierchy-Suchy Wierch Kondracki-Goryczkowa Czuba-Kasprowy-Beskid-Liliowe-Świnicka Przełęcz-zejscie do Schroniska Murowaniec,a w niedziele jakiś light i powrót do Krakowa,oczywiście wszystko jest do dogadania,i jak wiadomo dużo zależy od pogody
może ktos chcialby dołączyć?zapraszamy :)

kontakt sand12@wp.pl
pozdrawiam Magda

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.656 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com