Najbliższy weekend 24-25 lipca Beskid Żywiecki

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1450 przez sand12
Hej
tak zgadza sie jestem na góry-szlaki,też tam znalazłam ludzi-2 fajnych kolegów,zrobiliśmy ciekawą trase w Tatrach
Magda to moja kom 501562189,może sie zdzwonimy i na przyszły weekend coś sie wymyśli,na szczęście w naszych okolicach jest wiele fajnych miejsc do pochodzenia,
no ten weekend jade w Tatry na 100 %,wyszło że sama ,choc jak znam życie to ktos może po drodze dołaczy
pozdrawiam Magda
jestewm z Sandomierza ale od kilku lat mieszkam w Krakowie

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1449 przez Mada77
czesc!

no wlasnie w Tatry teraz nie za bardzo, juz poumawialam sie troche z ludzmi i za duzo mieszania. jestes chyba tez na gorach szlakach, przegladalam wczoraj ta strone tez i mysle, ze to Ty. zamieszczalas tam nr tel..moj 508-580-470. mnie tam nie ma jako czlonka klubu, ale znajoma znalazla stmatd ludzi na wyjazd, bylysmy wspolnie na nim i na zjezdzie na skalance-ostatnio. mysle tez wybrac sie w ostatni przelomowy likend lipc-sierpn, jakies 2 os chetne moze bylyby z mojej strony, to moze wtedy jakos sie zgramy? jestem z Wadowic.
pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1443 przez sand12
Hej
Magda a nie dasz się namówić na Tatry?no ja akurat dopiero co byłam w Beskidzie Żywieckim,a moja znajoma chyba wykruszy sie,w kupie rażniej :)

pa też Magda i też 30 + ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1436 przez Mada77
Chcesz dołączyć na wędrówkę w najbliższą sb i nd z okol.Sopotni lub z okol. Żywca na halę Romankę? Trasa do uzgodnienia. Chętnych z przedziału 25-40 l. zapraszam do kontaktu: 508-580-470
Magda 30+

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.475 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com