2 osobowe oblężenie Malborka

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1471 przez
A jakże: padli!
Co prawda nie na nasz widok, a po naszym laniu (czy może raczej polewaniu).

Parafrazując cytat kultowego filmu:

Ostatnio poznałem paru Krzyżaków,
to bardzo ciekawi ludzie...

:D

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1448 przez Kominiarz
Chciałabym tego wroga zobaczyć co go lać będziecie do niedzieli... :laugh:
na wasz widok to pewnie, dzielni rycerze, wszelcy wrogowie z sił opadną i bić się nie będzie z kim ..... :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1447 przez Albin
Tobie już zbroja a zwłaszcza przyłbica lśni.... :laugh: no to po Malborku...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1445 przez
Jeśli chodzi o ścisłość - to Chorągiew Czyżyńsko-Bieńczycka... :P
A poza tym nie wiedziałem, że przydzielono mnie do grupy specjalnej Nocnych Marków... ;-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1442 przez Albin
Pod Grunwaldem wróg przy znacznej przewadze liczebnej przegrał z kretesem to może i tym razem nam się nam powiedzie.... Rycerz dzielny Raffeem zwany od północy a ja od południa i ich tłuc będziemy. Oblężenie zaczyna się w czwartek ale my nabierzemy jeszcze sił na Zamku w Kwidzynie i w piątek przed południem ruszamy na Malbork by tam wroga lać do niedzieli ( no chyba że wróg nas wywróci ) miejsca i namioty chorągwi Krakowskiej i Nowohuckiej jak onegdaj na majowej potyczce zamkowej ustawiać będziemy na ogrodach kwater prywatnych takoż przy ulicy Zamkowej 5. Jakoby inna brać rycerska gotowa w szranki u boku naszego stanąć się zjawiła, toteż prosim wszech. Rumaki w zbrojach żelaznych dzisiaj przed północą znanym traktem ruszają z przed starego zajazdu zwanego Płaszowem. Kto żyw na Malbork niech rusza ...
www.klubpodroznikow.com/spotkania-i-zlot...dronikow/699-oblenie

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.528 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com