Pieniński Rajd na zakończenie lata i V Zlot Podróż

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #5477 przez Albin
7-9 września to termin jaki został ustalony po sprzątaniu Hali Krupowej (tam wracamy 21-23 września )

i tak jak rozmawialiśmy na zakończenie przy ognisku, tym razem wchodzimy wszystkimi szlakami by spotkać się na szczycie Trzy Korony i wspólnie zejść do schroniska o tej samej nazwie.
Mamy jeszcze sporo czasu na przygotowania ale warto już teraz zaplanować sobie ten weekend w Pieninach.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4243 przez Albin
Mimo że to tak odległy termin to jednak już teraz możemy Was zaprosić na powtórkę w tym samym terminie i miejscu.
Tym razem zakres naszych działań rozszerzamy na wszystkie szlaki wiodące na Trzy Korony i do schroniska.
Tym razem z jeszcze większym wsparciem i pomocą Dyrekcji PPN i władz Szczawnicy.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 6 miesiąc temu #4030 przez
Jeszcze zdjęcia Jazzy'ego.
Przysłał mi już jakiś czas temu, ale zapodziały mi się w przepaściach gMaila.

Sorry Kaziu!


















Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #4028 przez MagdaR
To i ja dorzucę kilka zdjęć. Późno bo trzeba je było wykraść z tajnej skrytki Darka :)
picasaweb.google.com/1065619165374614697...Gv1sRgCKzg6vuPnKGIUw

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #3940 przez
Prześlij mi zdjęcia na mail Klubu (kontakt@klubpodroznikow.com) to sprawdzę co jest i odeślę Ci kod, który później wkleisz do posta.
Podpisz że to zdjęcia od Ciebie z Rajdu.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3939 przez dedos

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.513 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com