Pieniński Rajd na zakończenie lata i V Zlot Podróż

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3920 przez szoX
To i my sie dolaczymy :lol:

Dziekujemy za swietny trek w doborowym towarzystwie:)

Kasia i Karo

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3918 przez aska
świetna wycieczka :-)
dziękuję organizatorom, i w ogóle wszystkim - i pozdrawiam!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #3914 przez Jazzy
Wspaniały weekend ! Chcę szczerze podziękować organizatorom, przede wszystkim Albinowi Marciniakowi, Przedstawicielom Nordic Walking ze Złotoryji - Paulinie, Piotrkowi i Markowi, oraz wszystkim pozostałym, bo naprawdę postarali się z powodzeniem. Albin, tak trzymaj ! Brawo !!! Moje nowe doświadczenie z nordic walking jest bardzo pozytywne, na pewno zacznę coś robić w tym kierunku.
Dyplom, który mam, jest moją najładniejszą pamiątką z ostatnich lat,
powiesiłem go już na ścianie, jest oprawiony w piękną ramkę :)
Ostatnia12 lata 7 miesiąc temu edycja: Jazzy od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #3909 przez zkarola
Trasa ze Szczawnicy przez Czerwony Klasztor na Słowacji do schroniska "Trzy Korony" to bardzo rekreacyjna i ładna widokowo ścieżka. Pod przewodnictwem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking dowiedzieliśmy się jak można czerpac jeszcze więcej korzyści z takich spacerów:) Paulina, Piotr i Marek z którymi mieliśmy przyjemnośc maszerowac to super otwarci ludzie, przy rozmowach i żartach trasa bardzo szybko się skończyła;) Następnym razem trzeba wybrac dłuższy odcinek :D
Z mojej strony wielkie dzięki:)

A ten dzień zaczął się tak... Spotkanie ze wszystkimi uczestnikami w restauracji 'Parkowa'
Ostatnie pytania dotyczące przebiegu trasy
Dla niektórych pierwszy kontakt z kijami okazał się bardzo ekscytujący ;)
No i ruszamy..
Pierwsze śmieci na trasie
Grupa Nordic Walking
Hmm...czyżby nasz przewodnik nie do końca radził sobie z kijami ? ;)
Mały wypadek
Czerwony Klasztor
Spotkanie z panem który wybrał trasę rowerową naszego Rajdu

Po dotarciu do schroniska czekaliśmy no kolejne grupki wracających ze szlaków Podpisywanie swoich worków, bo nagrody czekały..

A wieczorem wręczanie dyplomów i nagród i ognisko na zakończenie udanego dnia...
Ostatnia12 lata 7 miesiąc temu edycja: zkarola od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #3908 przez
Potwierdzam.
Atmosfera wspaniała. Nowe znajomości, ciekawi ludzie...
Ogólnie wspaniała atmosfera przy ognisku chociaż nieco brakowało gitary i piosenek (za to Kalambury wymiatały! :lol:).
Na pewno z wieloma uczestnikami spotkamy się ponownie i to niekoniecznie dopiero za rok - przy okazji kolejnego zlotu.

Nordic Walking - mimo mojego sceptycznego początkowo nastawienia - okazał się bardzo ciekawą dyscypliną.
O ile w wieczornym instruktażu brałem udział raczej na luzie z ciekawości - o tyle w niedzielnym marszu do Szczawnicy (głównie ze względu na mocno otarty palec u nogi) postanowiłem jak najlepiej wykorzystać poznane elementy i technikę.
Mogę teraz już na podstawie własnego doświadczenia potwierdzić, że technika ta pozwoliła na znaczne odciążenie obolałej stopy oraz że angażuje ona znacznie więcej grup moich mięśni. Czuję je dokładnie do tej pory... ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #3906 przez Albin
No i po sprzątaniu... :laugh:

Pogoda jak zwykle na naszych wyjazdach tak i tym razem dopisała.
Atmosfera i towarzystwo rewelacyjne. Dotarło ok 50 osób i szlak ze Szczawnicy przez Sokolicę i Trzy Korony aż do samego schroniska także o nazwie Trzy Korony pozbawiliśmy śmieci wszelakich.
Na pełną fotorelację musicie trochę poczekać bo zdjęć i wrażeń jest cała masa i trzeba to wszystko zebrać do kupy.
Chętnie poczytamy co uczestnicy Rajdu maja do powiedzenia :laugh:
Po doświadczeniach z obecnej akcji sprzątania Pienin wiemy na pewno że w przyszłym roku to powtarzamy ale rozszerzamy zakres naszych działań na wszystkie szlaki prowadzące na Trzy Korony i także finał w tym samym schronisku.
Termin także dopasujemy do wrześniowego "Sprzątania Świata".
Dziękuję wszystkim za fantastyczną atmosferę i zabawę a Paulinie R.K. wraz z instruktorami, za naukę klubowiczów Nordic Walking na trasie ze Szczawnicy a także w wersji nocnej :laugh:

tak wyglądało przed naszym wyjściem na szlak ...


przed startem kolejnej grupy na trasę

wpis do księgi pamiątkowej

widok na Trzy Korony, szczyt i schronisko

plon naszej akcji czyli duże wory śmieci na mecie

pamiątkowy dyplom dla każdego uczestnika

wszyscy zasłużyli na dobrą zabawę przy ognisku i "coś na ząb"


ostatnia grupa rusza na niedzielną Trasę Pienińską przełomem Dunajca po Słowackiej stronie

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia12 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.648 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com