Zwiedzamy Podziemia Dolnego Śląska

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4536 przez ManfredMamut
I ja!! Ja!! :)
Zwłaszcza że nie będę musiał całą noc i pół dnia jechać :P

pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4516 przez zkarola
Jak się okazało ostatnio w Jaskini Mylnej klaustrofobii nie mam, a wręcz podsyciła ona chęć wchodzenia głębiej ;) Także jestem zainteresowana i tym tematem

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4514 przez Albin
Styczeń zapowiada się mało atrakcyjny do zwiedzania miast czy innych atrakcji na powierzchni więc zimę spędzimy na zwiedzaniu podziemi niczym kreciki :laugh:
Mamy już na swoim koncie Kopalnie Złota w Złotym Stoku
www.klubpodroznikow.com/relacje/podziemi...lnia-zota-zoty-stok-
sztolnie w Walimiu
www.klubpodroznikow.com/relacje/podziemi...m-sztolni-walimskich
czy Kopalnia Złota „Aurelia”
www.klubpodroznikow.com/relacje/podziemi...opalni-zlota-aurelia
Nasza propozycja na styczeń to kompleks Riese (niem. olbrzym) – kryptonim największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec, rozpoczętego i niedokończonego w Górach Sowich, oraz na zamku Książ i pod nim, w latach 1943-1945
pl.wikipedia.org/wiki/Riese

Aby penetrowanie podziemi i fotografowanie było miłe, łatwe i przyjemne wybierzemy sie tam w 2 samochody i 8 max 10 osób.
20 stycznia po południu ruszamy tak by po noclegu mieć na penetrowanie i foty całą sobotę natomiast niedziela to zwiedzanie nieprzewidzianych ew. dokończenie tego co zostanie z soboty.
Tradycyjnie zrzutka na paliwo i nocleg najbliżej miejsca zwiedzania oczywiście w normalnych warunkach a nie w 5 gwiazdkach :laugh:

Chętni "pstrykacze" bez klaustrofobii oraz posiadacze sprawnych 4 kółek łapy w górę (można pląsać)

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.499 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com