Czerwone Wierchy- piątek?

  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu #5970 przez
Wycieczka była super, mimo lekkej mżawki która towarzyszyła nam przez część trasy :)
Góry piekne, widoki cudne, towarzystwo i organizacja świetne :)
Koniecznie trzeba to powtórzyć :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5951 przez zkarola
a my jutro o 6:00 start

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #5933 przez
Tak, jadę samochodem,a skąd - to juz kwestia dogrania, tak aby było to logistycznie dograne i żeby nie jeździć o 5-ej MPK byleby zdążyć :)
Zobaczymy kto będzie jechał i skąd, wtedy tak się zorganizujemy aby było dobrze :) Jak na każdym wyjeździe zrzutka paliwowa uczestników, więc i podjechać o tej godzinie w bliższe rejony centrum Krakowa to żaden problem :)
A wyjechać możemy nawet i wcześniej niż 6-ta, dla mnie żaden problem :)
Ostatnia11 lata 9 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5931 przez zkarola
o 6 rano wyjazd z Krakowa? z jakiego miejsca chciałbyś wziąć ludzi, Meteor? Bo jak rozumiem samochodem jedziesz.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 9 miesiąc temu #5928 przez
Ja się piszę na najdłuższą trasę ;)
Ale jaka by nie była to idę, wszak podstawa to doborowe towarzystwo, a tego nie zabraknie :lol:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #5927 przez zkarola
Zdecydowanie wyjazd jak najwcześniej i ja proponowałabym dłuższą trasę z Kir a schodząc w Kuźnicach, ale czekam na opinie towarzyszy

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.522 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com