Wyjazd nad Solinę - długi wekeend

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #6201 przez MagdaR
Na Lubaniu nie, chyba że z Darkiem - ja nie mogę jechać. :( Ale będę w poniedziałek w Piwnicy żeby posłuchać plotek. :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 8 miesiąc temu #6191 przez
Ja dopiero po weekendzie będe wiedział na 100%, ale wyjazd mi się podoba ;) Będziemy dogadywać szczegóły na Lubaniu ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #6186 przez zkarola
Fajna opcja, ale ja na tę chwilę jeszcze nie mogę się określić ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #6180 przez MagdaR
Co do noclegów to istnieje możliwość rozbicia namiotów całkowicie za darmo. :)
Innych atrakcji moc.
Już sam dojazd dostarczy wielu niezapomnianych przeżyć i widoków miejsc o których mało kto wie (w każdym razie nie opisują ich w przewodnikach).
Zapraszam.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #6172 przez MagdaR
Cześć!
Proponuję wszystkim wyjazd w długi weekend czyli od 15-19.08.2012 nad Solinę. Konkretnie do Rajskiej Doliny (Rajskie). Góry i jezioro – to po prostu idealne połączenie. :cheer:
Moja propozycja jest całkiem nieprofesjonalnie, ale cóż pierwszy raz to robię. :P
Wyjazd 15.08 bardzo wcześnie rano ja bym sugerowała 600 ale to do dogrania skoro mamy jechać autkami (ewentualnie 14.08 po południu ale wtedy jest dodatkowy nocleg do opłacenia).
Noclegi na kempingach są dość drogie. Ok.10-15 zł od osoby + 10 zł za rozbicie namiotu. Myślałam nawet o tym żeby rozbić jeden duży namiot zamiast kilku małych. Ten nasz 8 osobowy jest wielki czyli do rozważenia.
www.google.pl/search?q=rajskie+kemping&h...w&oq=rajskie+kemping
Darek podobno zna właścicieli kempingu więc może będzie taniej…
Tutaj jest śliczny link co można robić jak się ma ochotę.
www.rajska-dolina.pl/
Oprócz tego są ruiny cerkwi i parę szlaków np. na Szczorb, Hulskie do Lutowisk.
Oprócz tego można skoczyć do Cisnej tam w tym czasie jest Rozsypaniec – wiem że Rafee ma tam być. Więc zapraszam. :cheer:

B)
Ostatnia11 lata 8 miesiąc temu edycja: MagdaR od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.542 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com