Akcja sprzątania zalewu w Poraju

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6793 przez tomek_
Niedawno w programie TVP1 "Bliżej natury" pojawił się materiał dotyczący akcji sprzątania zalewu w Poraju. Zapraszam i zachęcam do jego obejrzenia. Czas trwania materiału w programie to: minuty od 12.35 do 19.20.

www.tvp.pl/katowice/edukacja/blizej-natu...pazdziernika/8687201

p.s. ja też tam paplam co nieco.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #6234 przez tomek_
tutaj możecie zobaczyć co nieco z jednej z poprzednich akcji www.forumjurajskie.pl/viewtopic.php?f=18&t=5115

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #6233 przez tomek_
Witam :)

Chciałem zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa w sprzątaniu zalewu w Poraju, które odbędzie się w najbliższą sobotę 18.08.2012 o godzinie 10.00. Więcej informacji na stronie www.czystyzalew.info a bardziej konkretnie tutaj czystyzalew.info/index.php?option=com_co...e&catid=1:spotkania-

Ja sam będę przed godziną 10.00 w Masłońskich Rybaczówce i proponuję to miejsce na spotkanie się.

Serdecznie zapraszam do udziału!

Tomasz Gała
członek Towarzystwa Jurajskiego
www.towarzystwojurajskie.pl

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.416 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com