Jurajski weekend w Złotym Potoku

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #6538 przez Albin
Będzie młodzież ze szkół w Złotym Potoku, Janowie i jednej ze szkół z Częstochowy. Jest więc szansa na duuże zdjęcie grupowe :laugh:
Udział w akcji zapowiedziała również ekipa strażaków z okolic Poraja i osób związanych ze sprzątaniem zalewu w Poraju czystyzalew.info/

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6529 przez
Ja możliwe że tez pojadę, ale to się wyklaruje jutro dopiero. Niestety nie wszystko jest ode mnie zależne...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6518 przez Albin
Na miejscu dołączą do nas osoby z Towarzystwa Jurajskiego, z Poraja i miejscowi więc trochę nas będzie :laugh:

.
Jak zwykle będzie sporo gadżetów do wygrania m.in. za :
Najdłuższą trasę pieszą, największy "łup" w workach, najdziwniejsze znalezisko itp.
Do wygrania gadżety od Jana Niezbędnego, kosmetyki STR8, C-THRU, mapy graniowe Tatr, albumy, książki , koszulki, pasy podróżne,
Dla najlepszych tradycyjnie dyplomy

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6516 przez
Ja jadę w piątek około 18:00, ale miejsca mam już zarezerwowane - chyba że zwolni się coś w ostatniej chwili.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6514 przez Jazzy
Hej !
Wyjeżdżam samochodem z Krakowa w sobotę rano. jeśli ktoś chciałby się zabrać, proszę o kontakt, i nr tel., oddzwonię B)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6510 przez zkarola
Chętni na wędrówkę już po głównym sprzątaniu mogą wziąć ze sobą kije, przejdziemy się jakąś trasą nordic walking, już w otoczeniu czystej zielonej przyrody..

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.594 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com