EL Caminito Day Rey Plan podrozy.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9942 przez Albin
Myślę że wiele można będzie się dowiedzieć podczas otwarcia wystawy i rozmów z autorami wyprawy a jednocześnie środowiskiem które jest blisko tematu o jakim piszesz:

otwarcie wystawy „Grand Canyon Colorado Oczami Polskich Kajakarzy”. Otwarcia dokona Pan Rrektor AGH Prof. Slomka wraz z Konsul Generalną Ellen Germain. Ta niezwykle inspirująca wystawa i unikalna opowiesc pierwszych polskich kajakarzy, ktorzy splyneli rzeka Kolorado po 19 latach oczekiwania na pozwolenie.

Wystawa zostala przygotowana przez Konsulat USA wspolnie z Klubem Bystrze (AGH) 9 stycznia godz. 14:00 w holu gmachu gl. AGH

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #9936 przez mistrzunio
Witam wszytstkich uzytkowniko forum, i mam nadzieje ze mogé liczyc na Wasza pomoc.
Od jakiegos czasu zafascynowalem sie tym szlakiem, wiem ze jest dosc niebezpieczny ale tez nie niemozliwy.
Byc moze ktos z Was mial okazje doswiadczyc tego niezapomnianego uczucia i byc w tym niezwyklym miejscu.
Ale do konkretow i do sedna tego watku chcialbym sie zwrocic o pomoc i prosze o wszytskie informacje jakikolwiem moga mi pomoc w zdobyciu tego szlaku, mianowicie:
- sugerowany czas wyprawy
- dojazd do miejsca( bede lecial z Bristolu) do Malagi jakie sa koszta i jak sie mozna dostac z lotniska do miejsca docelowego
- sprzet jaki powinienm posiadac, oprucz podstawowego sprzetu do wspinaczki
- pora o ktorej najlepij sie wybrac
- informacje o zabezpieczeniu tego szlaku, jest strzezony, jakie moga byc kary i prawdopodobiestwo ze nie bede mogl dokonczyc wedrowki.

Mam nadzieje ze ktos z Was mial okazje tam byc i bede wdzieczny za kazda pomoc ktora mi ulatwi wyprawe.
z Gory dzikuje i pozdrawiam!


tu polacy ida

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.420 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com