Schronisko Hajstra w Hucie Polańskiej

 
Schronisko Hajstra w Hucie Polańskiej w Beskidzie Niskim

Pośród gór i lasów Magurskiego Parku Narodowego

 
W  pobliżu  schroniska  przebiega szlak turystyczny biegnący z Ożennej w kierunku Baraniego Wierchu i granicy polsko-słowackiej. Takie położenie schroniska "Hajstra" (czarny bocian) stwarza idealne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej - zarówno dla osób lubiących spacery i spokojne przejażdżki, jak i dla bardziej zaawansowanych turystów.
Schronisko, które funkcjonować zaczęło w 1996 roku, szybko zdobyło sobie szerokie grono stałych gości skuszonych przepiękną okolicą, wysokim standardem, dobrym jedzeniem i niskimi cenami. Przy obiekcie funkcjonuje gospodarstwo z którego plony stanowią bazę do potraw o zazdrośnie ukrywanych przez właścicieli schroniska recepturach.

pokoje 2,3,4osobowe – 25 zł od osoby za dobę
z łazienkami 45 zł od osoby za dobę
bez łazienek już od 20 za osobę
15 zł od osoby za dobę z dostępem do: sanitariatów, kuchni turystycznej oraz świetlicy
 
Jazda konna 30 zł/h, rowery 5 zł/h lub 20zł za cały dzień
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.hutapolanska.krak.pl/
 
 
100_0199
 
śniadanie: 15 zł
obiad, obiadokolacja: 25 zł
kolacja: 15 zł
 
100_0991

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com