Kraków Airport, nowa siatka połączeń Sezon Zima 2023/2024

Kraków Airport, nowa siatka połączeń Sezon Zima 2023/2024

  29 października Kraków Airport rozpoczyna Sezon Zima 2023/2024. Pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z blisko 125  połączeń do 32 krajów oferowanych przez 22 linie lotnicze.

 

 

W sezonie ZIMA 2023/24 pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z blisko 125  połączeń #PROSTOzKRAKOWA do 32 krajów oferowanych przez 22 linie lotnicze.

„Z soboty na niedzielę 29 października rozpoczynamy w Kraków Airport Sezon Zima 2023/2024.
Rekordowy wzrost ruchu pasażerskiego w wakacje stał się dla nas motywacją do dalszej pracy, której efektem jest atrakcyjna i różnorodna oferta połączeń lotniczych dla naszych pasażerów.” -  powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. 

„Zimowa siatka połączeń pozwoli pasażerom wybrać  się zarówno do ciepłych o tej porze roku miejsc, jak również uprawiać zimowe sporty. Mamy także nadzieję, że do naszego regionu nadal przybywać będą turyści zafascynowani - o każdej porze roku  - urokami Krakowa i Małopolski.”. - dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 

 

ZIMA 2023/2024

W ostatni weekend października wchodzi w życie zimowa siatka połączeń Kraków Airport, w ofercie której znajduje się 125 regularnych połączeń  w 34 krajach.

Wśród nowości znajdują się takie kierunki jak: Fuerteventura /Ryanair/, East Midlands/Jet2com/, Walencja /Wizzair/czy Tirana oferowana przez dwóch przewoźników Wizzair oraz Ryanair .

Temperatury zimą na Fuerteventura to przeciętnie 20 – 22 stopnie, w Walencji warto spacerować po plaży i rozkoszować się ciepłą, słoneczną pogodą niezwykłego o każdej porze roku miasta. W Tiranie zima nie przeszkadza w zwiedzaniu, można znaleźć także atrakcyjne hotele w znacznie lepszej cenie  niż w sezonie turystycznym. Zamek Nottingham  i Teatr Królewski, a także legenda słynnego Robin Hooda przyciągają do East Midlands turystów z całego świata przez cały rok.

 

info: Kraków Airport

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com