Połączenie EasyJet z Krakowa do Birmingham i Amsterdamu

Połączenie EasyJet z Krakowa do Birmingham i Amsterdamu

EasyJet w Kraków Airport

 „Krakowskie lotnisko otwiera w tym tygodniu kolejne połączenia z rynkami wschodnimi, ale cały czas umacnia także ofertę lotów w Europie.” - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Od 15 listopada dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, dzięki połączeniu easyJet będziemy mogli polecieć do Birmingham. Miasta z urokliwymi kanałami i niepowtarzalnymi widokami starych manufaktur w centrum, z którego  można wybrać się na wycieczkę do miejsca urodzenia Szekspira - Stratford-upon-Avon, a wielbiciele seriali mogą wraz z przewodnikiem podążać śladami przedwojennych losów rodziny z filmu Peaky Blinders.” - dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

easyJet to kolejny przewoźnik krakowskiego lotniska, który odpowiada ciekawą ofertą na potrzeby naszych pasażerów. #PROSTOzKRAKOWA dzięki połączeniom angielskiego przewoźnika można polecieć do Bazylei, Belfastu, Bristolu, Londynu Gatwick , Londynu Luton, Edynburga, Manchesteru oraz Paryża.

Od 2 września br. z Krakowa będzie można polecieć dwa razy w tygodniu także do  Amsterdamu.

 

info prasowe Kraków Airport.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com