Wracają podróże do Stanów Zjednoczonych

Wracają podróże do Stanów Zjednoczonych

 

KLM zwiększa liczbę lotów.

Nowe połączenia do Las Vegas i Miami od 7 grudnia

 

   W związku z ogłoszonym ostatnio złagodzeniem przepisów wjazdowych do Stanów Zjednoczonych, Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM podjęły decyzję o dodatkowych lotach do miast w USA. Przewoźnik uruchomi bezpośrednie trasy z Amsterdamu do Las Vegas i Miami od 7 grudnia 2021.


Aktualnie KLM utrzymuje połączenia do 8 miast na terenie Stanów Zjednoczonych: Atlanty, Chicago, Houston, Nowego Jorku (JFK), Minneapolis, Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonu oraz do Detroit i Bostonu w code- share z Delta Airlines.
W związku z ogłoszonym ostatnio złagodzeniem przepisów wjazdowych do Stanów Zjednoczonych, Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM podjęły decyzję o uruchomieniu dodatkowych lotów do miast w USA. Władze Stanów Zjednoczonych ogłosiły, że od początku listopada b.r. zezwolą na wjazd wszystkim w pełni zaszczepionym podróżnym z krajów Unii Europejskiej oraz z Wielkiej Brytanii. W konsekwencji rząd holenderski podjął decyzję o wycofaniu wcześniej obowiązujących przepisów dotyczących kwarantanny dla zaszczepionych podróżnych przylatujących ze Stanów Zjednoczonych. Wcześniej ze względu na te przepisy, KLM był zmuszony do anulacji lotów.
Złagodzenie ograniczeń przyspieszyło decyzję przewoźnika o rozpoczęciu połączeń do Las Vegas i Miami od 7 grudnia 2021. Pasażerowie KLM z biletami na podróż do wspomnianych miast mogą kontaktować się z linią w celu bezpłatnej zmiany rezerwacji na bezpośrednie loty (przez Amsterdam).


Oferta lotów do Las Vegas i Miami będzie wyglądać następująco:


Miami

 

rozkład lotów do USA

*lądowanie kolejnego dnia

 

Ponadto, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, oprócz Las Vegas i Miami, zimowa oferta KLM wzbogaci się o takie kierunki jak: Cancun (Meksyk), Port of Spain (Trynidad i Tobago), Bridgetown (Barbados) i Mombasa (Kenia).

 


Strategia KLM dotycząca siatki połączeń

 

Odbudowa globalnej siatki połączeń jest bardzo ważnym elementem strategii KLM, który odgrywa kluczową rolę w wychodzeniu z kryzysu spowodowanego przez Covid-19. Od początku pandemii holenderska linia starała się utrzymać jak najwięcej tras, umożliwiając klientom odbywanie niezbędnych podróży oraz transport towarów (w tym szczepionek i środków medycznych). Obrana taktyka sprawdziła się podczas pandemii, a teraz - wraz ze znoszeniem obostrzeń wjazdowych przez kolejne kraje - KLM może bezzwłocznie reagować zwiększeniem oferowania na poszczególnych trasach.
Aktualnie KLM utrzymuje połączenia do 8 miast na terenie Stanów Zjednoczonych:
Atlanty, Chicago, Houston, Nowego Jorku, Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonu oraz do Detroit i Bostonu w code-share z Delta Airlines.

Linia zapowiedziała też, że będzie nadal zabiegać o większą spójność polityki dotyczącej ograniczeń podróży. KLM zachęca swoich podróżnych do odwiedzenia strony https://klm.traveldoc.aero/, gdzie można sprawdzać szczegółowe przepisy wjazdowe do poszczególnych krajów.

 

Podróże w rygorze sanitarnym, elastyczne bilety i wysokie noty od klientów


KLM dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pasażerom bezpieczne podróże, zachowując najwyższe z możliwych standardy sanitarne przed, w trakcie i po odbyciu lotu. Za swoje starania linia otrzymała w tym roku najwyższą - diamentową nagrodę (Diamond Award) od APEX w kategorii „Bezpieczeństwo Zdrowia” pasażerów w czasach pandemii Covid-19. Przyznana nagroda to maksymalny poziom certyfikacji linii lotniczych w zakresie bezpieczeństwa i higieny podróży, która dowodzi, że KLM jest wiodącą linią pod tym względem. O tym, jak KLM dba o bezpieczeństwo zdrowia swoich podróżnych można się dowiedzieć ze strony klm.pl oraz z filmu dostępnego tutaj.
Ponadto, zgodnie ze swoją nową polityką handlową, KLM oferuje maksymalną elastyczność w planowaniu podróży, dzięki której klienci mogą dowolnie i bezkosztowo zmieniać i anulować swoje loty. Elastyczne zasady dotyczące biletów zostały ostatnio przedłużone i obowiązują do 31 marca 2022 r.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com