Nowy przewoźnik - izraelskie linie lotnicze Sun d’Or - polecą z Krakowa do Tel Awiw’u

Nowy przewoźnik - izraelskie linie lotnicze Sun d’Or - polecą z Krakowa do Tel Awiw’u

Nowy przewoźnik - izraelskie linie lotnicze Sun d’Or - polecą z Krakowa do Tel Awiw’u

 

  Sun d’Or International Airlines to czarterowy przewoźnik lotniczy z Izraela, który realizuje również rejsy regularne w ramach siatki połączeń El Al. Do Tel Awiw’u z Krakowa będzie można polecieć od 1 grudnia dwa razy w tygodniu.

 

 

„Tel Awiw - kolejna słynna metropolia w bogatej siatce połączeń Kraków Airport - jest potwierdzeniem, że Kraków i Małopolska są niezwykle atrakcyjnym regionem dla linii lotniczych z całego świata.” powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Połączenia z Tel Awiwem oferować będą  także PLL LOT, Ryanair, Wizzair. Łacznie z nowym przewoźnikiem będzie to 14 połączeń tygodniowo.

Turyści z Izraela przybywają do naszego miasta w poszukiwaniu historycznych miejsc bliskich ich sercu, Polacy z kolei zachwycają się Tel Awiwem jako nowoczesnym i tętniącym życiem miastem, słynnym
z pięknych plaż, centrum rozrywki, ale także klimatycznych zaułków, uliczek i portu starej Jaffy.” - dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 

informacja prasowa: Kraków Airport

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com