Kolejny sezon spotkań podróżników w Krakowie

Kolejny sezon spotkań podróżników w Krakowie

Po przerwie pandemiczno-organizacyjnej

zapraszamy na kolejny sezon slajdowisk czyli spotkań podróżników w Krakowie. 

 

  Wracamy do ścisłego centrum Krakowa, by w zabytkowych przestrzeniach Pałacu pod Baranami, sącząc ulubione trunki, słuchać opowieści z kraju i ze świata. W Roku Mikołaja Kopernika i zgodnie ze wskazaniem gwiazd, ruszamy 17 kwietnia. Miło będzie zobaczyć Was ponownie, tych stałych bywalców jak i nowych których mamy nadzieję zarazimy podróżami. Wejście znajduje się na parterze po prawej stronie.

Tradycyjnie slajdowiska odbywają się w każdy poniedziałek od godz 19.00 ale, slajdowiska są dodatkiem do spotkań podróżników a na nie zapraszamy już od godz 18.00 do ...(różnie to bywa...)

Propozycje pokazów, slajdowisk, spotkań autorskich i innych wydarzeń podróżniczych i turystycznych, prosimy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy "starych" bywalców na spotkanie po latach... ;-) miło będzie powspominać...

 

Aleja Podróżników

 

Więcej o klubie bo nasza działalność to nie tylko slajdowiska. Bardzo aktywnie działamy w terenie, do czego i Was zachęcamy.

https://klubpodroznikow.com/o-klubie

 

Tak bywało a to zaledwie cząstka naszych slajdowisk...

 

 

 

 

 

 

 
 
Marek Kamiński podpisuje książkę
 
 
 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com