Niskobudżetowe wyjazdy spontaniczne

Niskobudżetowe wyjazdy spontaniczne

Klub Podróżników Śródziemie

Aries Bar
Rynek Główny 27,  Kraków
Pałac pod Baranami 

17.04.2023 godzina 19:00

wstęp bezpłatny

 

Zapraszamy na kolejny sezon slajdowisk czyli spotkań podróżników w Krakowie. 

 

  Zapraszamy do ścisłego centrum Krakowa, by w zabytkowych przestrzeniach Pałacu pod Baranami, słuchać opowieści z kraju i ze świata. W Roku Mikołaja Kopernika i zgodnie ze wskazaniem gwiazd, ruszamy 17 kwietnia. Miło będzie zobaczyć Was ponownie, tych stałych bywalców jak i nowych których mamy nadzieję zarazimy podróżami.

 

 

Niskobudżetowe wyjazdy spontaniczne

 

   Dla większości z nas, wyjazd nie tylko zagraniczny wiąże się z wakacjami, ustalaniem urlopu, długim planowaniem, gromadzeniem odpowiedniego budżetu, bukowaniem wycieczek. Oczywiście rodzina czy praca wiążą się z pewnymi ograniczeniami, ale i te można zminimalizować. Chcąc wypocząć  przez dwa tygodnie "nicnierobiąc", leżąc na plaży i sącząc drinki, można sobie nie zawracać głowy dalszym tekstem jak i slajdowiskiem. 
Wielu z nas, sam wakacyjny reset nie wystarcza i czujemy potrzebę aktywności i podróżowania przez cały rok. Czy tak można ? Bez nadwyrężania budżetu i bez długiego planowania zwiedzać Polskę, Europę czy nawet inne kontynenty?
Można i warto. W necie powstało wiele stron, blogów, grup tematycznych gdzie można znaleźć praktycznie wszystko. Nie ma pytania bez odpowiedzi, wystarczy tylko zadać właściwe pytanie. Przemieszczanie się bez względu na odległość to także nic strasznego.
Jak to zrobić ? Jak obudzić się rano by kilka godzin później zwiedzać Pizę, Sewillę, Palmę, Malagę czy Sandefjord ? O tym, nie tylko jak wyglądają te i inne miejsca, ale także jak tam polecieć, poruszać się na miejscu by nie wydać więcej niż dobry obiad w Krakowie czy Warszawie, dowiecie się w trakcie slajdowiska.
 
 
 
 
Slajdowiska odbywają się w każdy poniedziałek od godz 19.00 ale, pamiętajcie że slajdowiska są pretekstem i dodatkiem do spotkań podróżników a na nie zapraszamy już od godz 18.00 do ...  (różnie to bywa...) Wspólne planowanie wycieczek, wyjazdów, wypraw przed i po slajdowiskach, zaowocowały już setkami wspólnych aktywności. Wspólne pomysły i działania zespołowe dają naprawdę niesamowite efekty.
 
 
 
Propozycje pokazów, slajdowisk, spotkań autorskich, prosimy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Więcej o klubie znajdziecie na stronie, bo nasza działalność to nie tylko slajdowiska https://klubpodroznikow.com
 
 
 
Miło będzie zobaczyć Was ponownie, tych stałych bywalców jak i nowych których mamy nadzieję, zarazimy podróżami. Wejście znajduje się na parterze po prawej stronie.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com