Chorwacja dla każdego. Wakacyjne podróże do wyjątkowych miejsc od gór do morza.

Chorwacja dla każdego. Wakacyjne podróże do wyjątkowych miejsc od gór do morza.

Chorwacja dla każdego. Wakacyjne podróże do wyjątkowych miejsc, od gór do morza.

Klub Podróżników Śródziemie

Aries Bar
Rynek Główny 27, Kraków
Pałac pod Baranami
 
19.06.2023 godzina 19:00
wstęp bezpłatny
 

Czy milion Polaków nie może się mylić ?. Tylu właśnie odwiedziło Chorwację w 2022r a rok 2023 zapowiada się podobnie.

Chorwacja to nie tylko Dubrownik, Split czy Zadar. Chorwacja to nie tylko słoneczne plaże, ciepłe morze, pyszne jedzenie czy rozległe winnice. Ten niewielki kraj ma tak wiele do pokazania a leniwy odpoczynek warto przeplatać zwiedzaniem urokliwych zakątków.

Nie zabraknie także upominków. Dla widzów będzie sporo materiałów informacyjnych wraz z mapami samochodowymi Chorwacji i katalogami rodzinnych campingów.

 

Chorwacja Opatija Croatia region Kvarner 6

 

 

Od lat Polacy na wakacyjny wypoczynek wybierają Chorwację. Długie wybrzeże, czyste plaże, ciepłe morze, wiele zabytków, smaczne jedzenie i gwarantowana pogoda. Nie dziwi więc coroczny wzrost zainteresowania tym przyjaznym krajem. Pytając o miejsca chętnie odwiedzane, jednym tchem wymieniane są: Dubrownik, Split, Zagrzeb czy Zadar, jednak Chorwacja ma znacznie więcej miejsc godnych polecenia. O popularności i dużym zainteresowaniu rodaków tym kierunkiem świadczy fakt, że w 2022 odwiedziło Chorwację ponad milion polaków. Co sprawia że tak jest ? Odpowiedź na pytanie czy warto odwiedzić Chorwację jest zdecydowane tak. Gdzie jechać i co warto zobaczyć ? Wiele przykładów i propozycji pojawi się w czasie pokazu. Jedynym ryzykiem jest to, że Chorwacja wciąga i każdy stara się tam powracać.
 
 

 Rijeka Chorwacja region Kvarner 6

 

 
Spotkanie odbędzie się na dzień przed kolejną podróżą do Chorwacji. Tym razem w planie jest przejście z plecakiem i namiotem od gór do morza czyli od Dinary, przez Park Narodowy Krka do Szybenika.
 
 

Chorwacja atrakcje wakacje wycieczka 4

 

 
Albin Marciniak Fotografik, fotoreporter, podróżnik, dziennikarz i radiowiec, twórca i prowadzący Klub Podróżników Śródziemie, poszukiwacz podziemnych tajemnic Polski, miłośnik zamków, zapalony taternik, alpinista i organizator wielu akcji ekologicznych. Autor serii turystycznych map i informatorów. Zakochany w Chorwacji i jej zabytkach a szczególnie górach i jaskiniach.
 
 

 

Blekitna Jaskinia Wyspa Vis Geopark Archipelag Viski Chorwacja UNESCO 6

 

 

 

Chorwacja Dalmacja Zadar 2021 38

 

 

Chorwacja Dalmacja Zadar 2021 37

 

 

Obszerne reportaże z wielu wyjazdów do Chorwacji:

 

CHORWACJA – WYSPY ZNANE TYLKO NIELICZNYM

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com