wernisaż w 5 Stawach

Konkurs fotograficzny Najpiękniejsza góra świata 3
3 edycja - 2011


Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród odbyło się w magicznym miejscu jakim jest dla wszystkich ludzi gór Schronisko w Dolinie 5 Stawów Polskich.
Gospodarze schroniska, Marta Krzeptowska z mężem Jankiem oraz pozostałą fantastyczną ekipą schroniska pod wodzą wiecznie uśmiechniętej Krysi,
przygotowali apetyczną oprawę wernisażu. Było coś dla duszy i dla podniebienia a po uroczystości wszyscy obejrzeli 2 filmy. Dyskusje trwały do późna w nocy.
Mimo sporych opadów śniegu przed weekendem i niekorzystnymi zapowiedziami synoptyków, weekend okazał się pogodny i ciepły, a część gości miała opalone twarze niczym pomalowane jak na meczach biało-czerwonych. Jak było widać na zdjęciach, a opinie uczestników potwierdzają po raz kolejny że będziemy kontynuować ten konkurs.
Dziękujemy sponsorom, patronom medialnym oraz Marcie Krzepotowskiej wraz z ekipą schroniska, laureatom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy już teraz do udziału w 4 edycji za rok (w marcu)
Wszystkich miłośników gór i pieszych wędrówek zapraszamy do przyłączania się do naszych wspólnych wypadów oraz do dzielenia sie wrażeniami na naszym forum.

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/wernisaz5stawow/DSC_0261.JPG
schronisko w sobotni poranek

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/wernisaz5stawow/DSC_0097.JPG
opalanko przed schroniskiem

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/wernisaz5stawow/DSC_0125.JPG
nie zawsze się udaje

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/wernisaz5stawow/DSC_0162.JPG
kazanie do wiernych :-)

http://www.klubpodroznikow.com/images/stories/relacje/wernisaz5stawow/DSC_0165.JPG
mega ekipa schroniska z Martą na czele (pierwsza z prawej)

dla przypomnienia
prace nagrodzone:
http://www.klubpodroznikow.com/galeria/najpiekniejsza-gora-swiata-3

Strona konkursowa
http://www.klubpodroznikow.com/component/content/article/42-konkurs-fotograficzny/938-najpiekniejsza-gora-swiata-3-


foto: Albin Marciniak


Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com