Koszulki Regatta

 
Koszulki Regatta - test
Test rodziny Tulejów / 5kierunek.pl

Koszulki podczas podróży, kiedy przez wiele tygodni jest się z dala od pralki, są pierwszą warstwą na ciele. Chronią przez słońcem, brudem i wiatrem. My testowaliśmy różne koszulki damskie, męskie i dziecięce zarówno w codziennym użytku jak podczas dwumiesięcznej wyprawy na Kaukaz 2016. Jak spisały się koszulki Regatta Great Outdoors?
 
Warunki testu

Kilka miesięcy w warunkach wiosenno-letnich-jesiennych. Produkt był używany wielokrotnie podczas weekendowych wycieczek górskich, wyjazdów rowerowych, wspinaczek skalnych oraz dwumiesięcznej wyprawy na Kaukaz w górach powyżej 3000 m n.p.m.

Koszulki Regatta – testowane produkty

Womens Luray – Beata


Kiedy pierwszy raz ubrałam koszulkę Womens Luray, zwróciłam uwagę na jej delikatność. Generalnie nie lubię sztucznych koszulek, bo wydają mi się nieprzyjemne dla skóry. Testowana przeze mnie koszulka Regatta, choć zrobiona jest z tkaniny poliestrowej (ISOVENT), daje mi komfort i poczucie naturalnego przylegania do mojej skóry. Tkanina, delikatna w dotyku, okazuje się być również bardzo wytrzymała podczas podróży. Womens Luray szybko odprowadza pot i nie łapie brzydkiego zapachu. Podoba mi się też kobiecy krój oraz stonowana kolorystyka modelu (do wyboru 3 kolory). Jako „kobieta piorąca w podróży” wysoko oceniam też szybkie wysychanie testowanych produktów.

Jenolan – Konrad

W mojej szafie koszulki do wszelakiej aktywności fizycznej to ponad połowa ciuchów. Na co dzień najczęściej używam koszulek sportowych i technicznych, zarówno w dojeździe do pracy (rowerem przez cały rok) oraz w samej pracy. Koszulki Regatta bardzo dobrze odprowadzają pot i co najważniejsze w warunkach podróży pozytywnie zdały „mój test trzech dni bez prania”. Mimo wysokiej aktywności fizycznej i braku możliwości jakiejkolwiek kąpieli (o praniu nie wspominam), koszulki Regatta po prostu nie śmierdzą. Poliester, z którego są zrobione, również nie „łapie” brudu. Na plus zaliczam wygodny krój. Jedyny minus to zbyt łatwe zaciąganie się materiału w tym modelu.

Alvarado – Mikołaj

Koszulki Alvarado są kolorowe (aż 6 różnych kolorów) i podobają mi się ich nadruki. Kiedy je ubieram, nie czuję, że się pocę. Są przewiewne, co doceniam szczególnie podczas kaukaskich upałów na przykład nad Morzem Czarnym. Jak dla mnie są to fajne koszulki i oceniam je „na maksa”.

Podsumowanie


Testowane modele oceniamy bardzo wysoko i z pewnością spełniają wymagania stawiane koszulkom do codziennej aktywności fizycznej, a także w trudnych warunkach podczas podróży. Na koniec nie możemy zapomnieć o cenie. W jesiennej wyprzedaży testowane koszulki można nabyć w cenach od 20 do 30 złotych. Można zaopatrzyć się w kilka sztuk. Naprawdę warto.

Zalety

+ miłe w dotyku (szczególnie model Womens Luray)

+ dobrze odprowadzają wilgoć od ciała

+ szybko schną

+ materiał nie „łapie” brudu

+ brak brzydkiego zapachu

+ nowoczesny wygląd

+ bardzo dobra relacja jakości do ceny

Wady

– model męski łatwo się zaciągał


Więcej na stronie:
http://5kierunek.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
więcej na:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSMpz767iAZs4LSbssKE61lkycFgX74utc1j-876zJqI3VbsLBgSw

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com