Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?   Zarejestruj się  

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
 Najpiekniejsze Miejsca w Tatrach zrzutka

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Klapki Hoka One One

„Najszybsze klapki świata” już w Polsce!

Wraz ze startem bieżącego sezonu Hoka One One - znana z innowacyjnego obuwia dla biegaczy - wprowadziła do swojej kolekcji  …klapki. Konkretniej mówiąc, chodzi o model Ora Recovery Slide, polecany miłośnikom biegania jako źródło komfortu dla stóp po długim i wyczerpującym biegu. Sprawdzą się one również jako alternatywa dla tradycyjnych klapek czy nawet japonek i sandałów, gdy potrzebujemy sprawnie przemieścić się w terenie, a nie chcemy zakładać na stopę cięższego, zakrywającego ją obuwia.

Na czym polega ich fenomen...?

Hoka One One 1

Podeszwa Ora Recovery Slide do złudzenia przypomina tę z flagowych modeli obuwia Hoka One One, takich jak Clifton 4, Speedgoat 2 czy Challenger ATR 4. Konstrukcja klapek zapewnia stopom unikalny efekt podparcia, co możliwe jest dzięki zastosowaniu niewielkiej różnicy (drop 6 mm) w tzw. kołysce, pomiędzy piętą a palcami. Podczas chodu stopa jest gładko przetaczana, dzięki czemu wydaje nam się, iż klapki same nas niosą. Gruba warstwa pianki EVA zapewnia nie tylko wysoki poziom amortyzacji, ale wręcz sprawia wrażenie przemieszczania się na poduszkach. Gruby pasek w górnej części świetnie stabilizuje stopę, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Warto podkreślić niezwykle uniwersalny charakter modelu Ora Recovery Slide Zda on egzamin nie tylko po zawodach biegowych, ale i po innych aktywnościach, gdy stopa domaga się komfortu i odpoczynku. Dwuwarstwowa, niezabudowana konstrukcja klapek ułatwia świetne oddychanie i nie powoduje zapocenia stopy. Z racji tego, iż zastosowane materiały są wodoodporne z powodzeniem można zabrać je w miejsce, gdzie obcujemy z wodą. Basen z prysznicem, nadmorska, piaszczysta plaża, trawiasty brzeg jeziora - wszędzie tam Ora Recovery Slide jest optymalnym wyborem. Ponadto, świetnie się w nich skacze, chodzi po nierównym, umiarkowanie wymagającym terenie, a nawet ...biega. Określenie „najszybsze klapki świata” nie jest na wyrost i wydaje się, że kwestią czasu jest, gdy ktoś zorganizuje w nich zawody biegowe! Klapki Ora Recovery Slide dostępne są zarówno w wydaniu męskim, jak i damskim; w ramach europejskiej kolekcji obejmują łącznie trzy wersje kolorystyczne. Polsce na chwile obecną są dostępne w sieci Sklep Biegacza - konkretnie w sklepach stacjonarnych w Warszawa Powiśle oraz w Gdańsku - oraz w sklepie Dot Sport w Krakowie. Wydaje się, że jedynie kwestią czasu jest, gdy pojawią się w kolejnych lokalizacjach.

Hoka One One 2

O producencie
HOKA ONE ONE jest producentem specjalistycznych butów biegowych, popularnych zwłaszcza w kręgu biegaczy długodystansowych. W ich gronie stanowi ona jedną z najszybciej rosnących sprzedażowo marek na świecie.
Ceniona jest jednak również wśród amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Znakiem charakterystycznym obuwia jest nietypowa budowa, związana z zastosowaniem niezwykle grubej, piankowej podeszwy, co przekłada się na maksymalny stopień amortyzacji. Inne, typowe dla Hoka One One cechy to łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga oraz bogata kolorystyka. Brand powstał we Francji w 2009 roku i od tego czasu sukcesywnie podbija kolejne rynki. Z sezonu na sezon producent sukcesywnie udoskonala najbardziej popularne modele, jak również wprowadza nowe propozycje. Na chwilę obecną najważniejsze modele to trailowy Speedgoat 2, miejski Clifton 4 oraz łączący cechy obu z nich Challenger ATR 4. Od wiosny 2016 roku Hoka One One dostępna jest w Polsce, a jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest krakowska firma Raven.
Więcej informacji na http://www.hokaoneone.eu.

Hoka One One 3

O dystrybutorze
RAVEN - powstała w 2005 roku krakowska firma, specjalizująca się w dystrybucji odzieży, obuwia i sprzętu renomowanych, zachodnich brandów. Początki firmy wiążą się z działalnością w segmentach outdoor i turystyka, z czasem jednak w jej portfolio pojawiły się marki zaliczane do kategorii biegowej czy lifestyle. Aktualnie Raven jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem 15 uznanych i stale rosnących sprzedażowo brandów, takich jak Marmot, Aku, Teva, Hoka One One czy Smartwool. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów B2B, jak i finalnych odbiorców, od 2009 roku Raven rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy. Zarówno w przypadku Rocklanda, jak i Tevy czy Kamika, Raven jest wyłącznym dystrybutorem na 10 rynkach Europy Wschodniej, m.in. w Czechach, na Słowacji czy na Węgrzech.
Więcej informacji na http://www.ravenco.eu.

podziemia

podziemia

miasta

miasta

zamki i pałace

zamki i palace

skanseny

skanseny

parowozownie

parowozownie

muzea

muzea

miejsca wyjątkowe

miejsca wyjatkowe

forty i twierdze

forty i twierdze

zabytki sakralne

zabytki sakralne

Woda

spływy kajakowe

splywy kajakowe

polecane rejsy

polecane rejsy

imprezy

imprezy wodniakow2

Żaglowce

Góry

rajdy, zloty

rajdy i zloty

imprezy górskie

imprezy gorskie

szkolenia

szkolenia porady

testy sprzętu

testy sprzetu

przewodnicy

baza przewodnikow

schroniska

schroniska gorskie

fotorelacje

fotorelacje

wyprawy

wyprawy

serwisy pogodowe

 SERWIS POGODOWY

komunikaty GOPR, TOPR

 
komunikaty GOPR TOPR

 

 

 

mapy Tatr online

 mapy tatr

Małopolska Gościnna

SKANSENY I MUZEA PLENEROWE W MAŁOPOLSCE 3   Zamki i obiekty obronne w Małopolsce 2  PODZIEMIA W MAŁOPOLSCE 2
 

 
Wybrane i polecane szlaki rowerowe
 

sprzęt outdoorowy - testy - porady - nowości - zapowiedzi

 
testy sprzętu outdoorowego
 

Aleja Podróżników, Odkrywców i Zdobywców

 
 

Polecamy

Obiekty UNESCO w Polsce

 
Polskie obiekty na Liście UNESCO
 
 
Szczyty Tatr Polskich alfabetycznie
 

szczyty pasm górskich w Polsce

 
niebezpieczne zwierzęta w Polsce
 
najbardziej niebezpieczne lotniska na świecie
 
najniebezpieczniejsze rośliny świata
 
najwyższe drzewa świata
 
najdłuższe mosty świata
 
najdziwniejsze budynki świata
 

Turystyka - zobacz na Ceneo

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.