Namiot jednoosobowy SOLOIST NEW

 Namiot jednoosobowy SOLOIST NEW

SOLOIST NEW jest propozycją Rocklanda dla fanów samotnych eskapad poza miasto i następcą cenionego modelu z 2014 roku. Jego główne zalety to wytrzymałość, prosta konstrukcja, mała objętość po spakowaniu i waga - zaledwie 1,45 kg! Niewątpliwie jest to spore ułatwienie logistyczne, zwłaszcza dla piechura. Do tego dochodzi wszechstronność - model SOLOIST NEW sprawdzi się zarówno podczas umiarkowanych górskich wędrówek, rowerowych wycieczek, jak i na biwaku.

Dzięki przejrzystej konstrukcji, opartej na wytrzymałym aluminiowym stelażu, rozłożenie namiotu staje się szybkie, proste i intuicyjne. Wodoodporny tropik, sypialnia oraz podłoga zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia poliestru wzmocnionego technologią Ripstop. Poprowadzenie stelażu w sypialni stwarza możliwość spania w upalne dni i ciepłe noce bez konieczności zakładania tropiku. Siatkowe boki sypialni poprawiają wentylację, co niewątpliwie przekłada się na komfort podczas snu. Do tego dochodzi przedsionek pozwalający na przetrzymywanie w nim plecaka czy nawet gotowanie. Podczas przemieszczania namiot można złożyć w niewielkim worku z pasami kompresyjnymi.

Specyfikacja techniczna:

  • namiot 1-osobowy
  • tropik: 3 000 mm, podklejone szwy;
  • wodoodporność podłogi: 5 000 mm;
  • wymiary: długość - 275 cm, szerokość - 85 cm, wysokość - 75 cm;
  • waga: 1,45 kg (bez torby transportowej)

 

Porównaj ceny tego namiotu

 

namiot jednoosobowy rockland soloist 1

recenzje sprzętu z Ceneo:

Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości, to nigdzie nie dostaniesz tak dobrego sprzętu. Naprawdę wytrzymała konstrukcja- przetrwał bez żadnego uszczerbku porwiste wiatry w trakcie burzy na pustyni, nie boi się również ulewnych deszczy (wersja z podłogą do 5000 mm jest prawie niezatapialna). Po złożeniu zajmuje mało miejsca, w dodatku w pokrowcu można zmieścić np. materac+ mały śpiwór i przytroczyć całość do plecaka. Dla mnie jedyną niedogodnością jest- wynikający ze specyfiki konstrukcji tunelowej z przednim wejściem- sposób w jaki się do niego wchodzi: albo "na szczupaka" i dziki piruet wewnątrz (tylko dla szczupłych osób) albo "na raka" podpierając się rękoma. Przestrzeń: jak to w jedynce- ciasno, ale daje radę. Ogólnie: idealny namiot dla szukających pewnego schronienia, wędrujących samotnie plecakowców, którzy nie wymagają super drogiego sprzętu z najwyższej półki.

Solidny, dobrej jakości namiot w przystępnej cenie. Stosunek jakości do ceny na duży plus :) Polecam!

Jest lekki i łatwy w rozbijaniu, idealny na wyprawy rowerowe.

 

namiot jednoosobowy rockland soloist 2

namiot jednoosobowy rockland soloist 3

namiot jednoosobowy rockland soloist 4

namiot jednoosobowy rockland soloist 9

namiot jednoosobowy rockland soloist 5

namiot jednoosobowy rockland soloist 6

namiot jednoosobowy rockland soloist 8

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com