spotkanie z Markiem Kamińskim

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #223 przez mauryn
Na stronie sklepu nie znalazłem tej książki ("Dotykanie...") ale skoro mówisz że tam jest to pewnie to prawda :) Jakbym nie zdążył się w nią zaopatrzyć przed czwartkiem to mam nadzieję ją nabyć na spotkaniu w klubie :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #219 przez Albin
Zadawanie pytań jak najbardziej. Będzie także sporo czasu dla mediów na wywiady ale jak można się domyślać..... nie wszyscy zdołają wejść do klubu bo zainteresowanie spotkaniem jest ogromne. Wcześniej można zaopatrzyć się w książki autorstwa Marka Kamińskiego w sklepie Alpamayo na Sławkowskiej 18. Dla Klubowiczów jest specjalna niższa cena a w klubie będzie można zdobyć autograf i pstryknąć sobie fotkę z autorem .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #218 przez Kominiarz
Mam pytanie, czy podczas czwartkowego spotkania będzie możliwość zadania pytań Markowi Kamińskiemu?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.732 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com