spotkanie z Markiem Kamińskim

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #263 przez luna
Ciekawy, mądry, wartościowy, skromny, bez nachalnej autopromocji i taniego błysku - warto było posłuchać
i „dotknąć”.
A ten w kapeluszu to według znaków na ziemi i niebie niejaki Zeflik. Można spotkać w Krakowie tu i tam.
Ostatnia14 lata 3 miesiąc temu edycja: luna od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 miesiąc temu #261 przez
Czy dziadek w kapelusie z piórkiem to stały element teamu Marka Kamińskiego rozbawiający publiczność?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #258 przez Kominiarz
Moni żałuj bo było super. Ale za to może wybierzesz się dzisiaj z nami na łyżwy? Szczegóły w dziale wyjazdy weekendowe :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #255 przez Moni
admin napisał:

To nie ostatnie jego spotkanie z Wami w Klubie Podróżników Śródziemie .

No to czekam na następne bo pomimo szczerych chęci i ogromnej ciekawości nie dałam rady wczoraj dotrzeć... :(

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #249 przez Kominiarz
mam nadzieje że te spotkania z Markiem Kamińskim staną się regularne :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #247 przez Albin
Jestem po spotkaniu z Markiem już z dala od tłumu i klubu przy herbacie i lampce wina . Wieczór był nad wyraz udany a rozmowa z Markiem była dająca wiele do myślenia. Jest człowiekiem wielkim nie tylko wzrostem ...
Mam nadzieję że wszyscy wyszli ze spotkania z Markiem Kamińskim nie tylko z książką czy autografem ale z pewnymi przemyśleniami. Dla Marka ten wieczór był wartościowy bo właśnie dzisiaj pod wpływem kilku pytań jakie padły od publiczności, uświadomił sobie kilka spraw i jego myślenie podążyło w nieco innym kierunku. W imieniu Marka przekazuję Wam wszystkim podziękowania za udany wieczór. To nie ostatnie jego spotkanie z Wami w Klubie Podróżników Śródziemie .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.866 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com