Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Gorce 2014 - Piknik i ognisko w Gorcach

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #11063 przez Kamil_90
Witam,

W imieniu Sekcji Geomatyki zachęcam Was do zabrania GPS-ów i aparatów i przyłączenia się do kartowania wszystkiego co nie powinno się znaleźć na szlaku. :)
My ruszamy z różnych miejsc i w różnych terminach, mianowicie:

Piątek:
Rano wyjazd z Krakowa busem na Szczawnicę (wysiadka w Krościeńku nad Dunajcem) potem wczesnym popołudniem ruszamy (dwie ekipy) z Grywałdu i Kluszkowców spotykamy się pod Lubaniem i dale razem na Przełęcz

Sobota (4 ekipy od rana):
1 ekipa. z Ochotnicy Górnej
2 ekipa. z Klikuszowej
Spotkanie pod Turbaczem i dalej razem na przełęcz

3 ekipa. z Obidowej
Ja się uda dograć czasowo to spotkanie z ekipą 1 i 2 pod Kiczorą i razem na Przełęcz

4 ekipa. z Łopusznej

Zapraszamy do dołączenia do nas, a jeśli nie to do kartowania we własnym zakresie i podzielenia się danymi na Przełęczy:)

Pozdrawiam,
Kamil
kontak: geomatyka.knl@gmail.com
tel: 515132354
Ostatnia9 lata 10 miesiąc temu edycja: Kamil_90 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #11059 przez Albin
Poza dobrą atmosferą zapewniamy też super pogodę :laugh:
dla rejonu Rabka z 2 różnych serwisów
. .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia9 lata 10 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11058 przez zkarola
Przypominam, że chętni powinni zarezerwować sobie obiady, jeśli będą chcieli je jeść na Przełęczy. Będę dzwonić wieczorem w tej sprawie na Przełęcz Knurowską, dostałam już kilka zgłoszeń, jeśli ktoś jeszcze jest chętny proszę o kontakt, a zamówię wszystkie razem. Podawajcie mi na jaki dzień, kto zamawia i ile obiadów.
Kontakt do mnie przez forum, e-mail: karolina.anna.zieba@gmail.com lub nr tel: 514044805.

Dla przypomnienia śniadanie 10 zł, obiad 15 zł.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11050 przez Ann
my jedziemy w środę wieczorem lub czwartek rano ze Śląska - z tym że najpierw do Nowego Sącza przez Brzesko autostradą, więc nie wiem czy komuś będzie to pasowało. Z powrotem w niedzielę możemy kogoś zabrać. Ania 662 235 016

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 1 miesiąc temu #11047 przez Medyk
Cześć
Mam zamiar wyruszyć w piątek z Rabki-Zdroju (do R-Z busem z Krakowa) czerwonym szlakiem wejść na Turbacz ew. jeśli siły pozwolą zahaczyć o Suhorę ;) Dzwoniłem dziś do schroniska na Starych Wierchach, pan powiedział, że nie ma nawet gleby (dziwne, no ale...), a na Turbaczu jeszcze jedno miejsce zostało, a z glebą nie ma problemu, ja wybrałem glebę (ach ci studenci... ;) ). Na sobotę i niedzielę planu jako takiego nie mam.
Jeśli ktoś chciałby się dołączyć od piątku, to jak najbardziej.
Kuba
Pozdrawiam
Ostatnia5 lata 1 miesiąc temu edycja: Medyk od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11032 przez zkarola
dzwoniłam na Przełęcz Knurowską, pani Maja powiedziała że już praktycznie wszystkie miejsca noclegowe są zajęte na weekend sprzątania Gorców:), więc kto jeszcze nie zarezerwował ma ostatnia szansę, albo dużo miejsca na namioty:)

Jest też taka prośba do Was, jeśli ktoś wie że chciałby się stołować w kuchni na Przełęczy, bardzo prosimy o podanie podczas rezerwacji tego faktu, istnieje możliwość zamówienia posiłków: śniadanie 10 zł, obiad 15 zł. Jednak prosimy zgłosić to wcześniej by pani Maja mogła przygotować się ilościowo, chociaż tak mniej więcej, wypada wtedy długi weekend i może to być problematyczne. Jeśli więc ktoś nie chce dzwonić drugi raz z taką informacją podajcie tutaj tę wiadomość, ja to załatwię :)

Ja na pewno zamawiam sobie 2 x obiad (piątek-sobota) i dwa razy śniadania (sobota-niedziela)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.614 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com