Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Gorce 2014 - Piknik i ognisko w Gorcach

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11019 przez narciarz
o0 Widze ze spotkamy się szybciej bo ja z Pawłem i Ptaszkiem zaczynamy z Rzek i ruszamy żółtym przez Jaworzynkę i Gorc Troszczański czyli Polana pustak będzie naszym spotkaniem a dalej można już razem sprzątać bo i tak tą samą trasą podreptamy :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11017 przez raven
Hej,
plan na trasę jest taki: wyjazd w sobotę rano do Lubomierza i start czarnym szlakiem na Kudłoń, potem żółtym na Turbacz i dojście czerwonym na Knurowską, gdzie mam nadzieję spotkam tłum ludzi z emblematami ...


rAFAŁ
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11011 przez zkarola
A czy w piątek rano ktoś się wybiera? Chciałabym jednak od piątku tam być, Albin widzę też, więc może ktoś też wtedy planuje wyruszyć samochodem?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11009 przez TaPtica
Phobo, super, że dołączacie. Welcome on board! :laugh:

Jeśli jesteście z Krakowa to worami i rękawicami przed wyjazdem możecie zostać obdarowani w różny sposób:
- na slajdach w najbliższy poniedziałek w Piwnicy Pod Baranami (od 18.30 na pewno już Admin-Albin będzie)
- chapsnąć możecie w innym miejscu i czasie od Albina, Pawła lub ode mnie - do ugadania się konkretnego telefonicznie

W Gorcach:
ja z Pawłem przyjeżdżam na Knurowską we środę wieczorem. We czwartek i piątek będziemy łazić/może jeździć rowerami po okolicy - jeszcze nie wiemy gdzie dokładnie, ale jak coś to możemy Wam gdzieś podrzucić wory/rękawice (się do ugadania). W piątek przyjeżdża Admin-Albin - też w razie czego będzie mógł gdzieś podrzucić ekwipunek.

Naści na nas namiary telefoniczne:
Admin-Albin (ŁubuDubuŁubuDubu Prezes naszego Klubu - główny zawiadujący i ogarniający) 506 918 166
Paweł 793 103 013
ja 602 245 165

Wory najlepiej byłoby dotaszczyć na Knurowską (tak dogadane z GPNem, który w poniedziałek zabierze stamtąd zebrane worki), ale może być to średnio możliwe (bo zbyt dużo np. nazbieracie). Jeśli będzie to b.trudne, ostawcie worki w jakimś łatwym do odnalezienia miejscu, na styku szlaków, gdzieś gdzie służby zdołają dotrzeć i zabrać wory.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11008 przez narciarz
Dobra rada na tym szlaku za Lubaniem zapewne leży dużo drzew zobaczycie przy zejsciu z lubania przechodziłem ten odcinek teraz na Kieracie w tym roku nie wydaje mi się aby już posprzątali miejmy nadzieję ze się mylę ale miłej trasy i nie podajcie się bo czasem na szlaku bywa różnie :)
Ps. A co do worków to Admin zapewne napiszę

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 10 miesiąc temu #11004 przez Phobo
Cześć wszystkim, chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik na forum :) . Mam pytanie techniczne co do akcji. Planujemy w dwie osoby przejść trasę z Kluszkowiec, lub z Krościenka. Czy wcześniej, w piątek powinienem zgłosić się na przełęcz Knurowską po jakieś wskazówki/informacje organizacyjne/worki na śmieci/itp? Czy po prostu wygląda to tak że wychodzimy w góry, mamy jakieś swoje wory na śmieci do których zbieramy to co wala się przy szlaku i wszystko to przynosimy na Przełęcz Knurowską pod wieczór?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.631 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com