6-15 sierpnia - Rumunia

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3475 przez justii
hahahaha ale numer :D
no to się popisałam :P
Szkoda że się spóźniłam...szukam chętnych do zdobywania korony gór europy ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3471 przez whitetiger
zkarola napisał:

to była propozycja sprzed roku...:)

To prawda, na pocieszenie i zachętę do zaangażowania się w taką wyprawę, wklejam link z malutką (ale zawsze) cząstką wspomnień :) tinyurl.com/3dmm6md

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3465 przez zkarola
to była propozycja sprzed roku...:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #3461 przez justii
Witam,
czy propozcyja wciąż aktualna??
znajdzie sie jeszcze wolne miejsce??

jesli tak, proszę o kontakt na gadu lub odpowiedź na forum :) :cheer:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #1493 przez whitetiger
Dzięki za pomysły i sugestie, będzie mało czasu więc na pewno nie skorzystamy z wszystkich możliwości pokonania różnych tras jakie daje ten malowniczy kraj :-). Na razie nadal wolne dwa miejsca.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #1492 przez skakavec
Rumunia , super sprawa, ja jeszcze mam przed oczami ostatni wyjazd z czerwca., Mała sugestia skoro jedziesz nissanem. pomysl nad jazdą poza asfaltem. góry Bihor,(Apuseni), rejon gór Marmaroskich. tu przydatna jest mapa nie całego kraju a lokalna np. transylwani czy jeszcze dokładniej poszczególnych pasm, Ja na tego typu wyjazdach łaczę piesze wypady, przejazdy krajoznawcze, widokowe trasy, zdecydowanie poza głównymi drogami + zwiedzanie. A wszystko to busem T4 bez napedu 4x4 ;-)
Pozdrawiam i udanego wyjazdu

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.527 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com