6-15 sierpnia - Rumunia

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1467 przez igor_rasta
Kurcze a ja mam do sprzedania bilet do Timisuary z Poznania przez Dortmund w dwie strony. Plany mi sie pozmienialy i nie dam rady poleciec...od 31.07 do 10.08 sprzedam okazyjnie, ratujcie!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1463 przez
Na garmina jest znakomita Rumunia topo, jedna z lepszych map!
Generalnie trzeba wiedzieć gdzie są w Rumunii niereklamowane perełki. Interesuje Cię industrial?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1462 przez whitetiger
Atlas mi się bardzo przyda, właśnie mam zadanie znaleźć jakiś dobry przewodnik, mam też garmina ale wiadomo jak to jest z tymi navigacjami :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 9 miesiąc temu #1461 przez
Super sprawa, szkoda, że transalpine już prawie całkiem wyasfaltowali. Chcesz atlas Rumunii 1:250 tys z zaznaczonymi miejscami "najbardziej szacunku godnymi"?
Chętnie bym się wybrał swoim "Walusiem" ale urlop zużyłem już na Islandii.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 9 miesiąc temu #1457 przez whitetiger
W dniach 6-14 sierpnia wybieramy się ze znajomą autem do Rumunii. Trasa i obiekty zwiedzania - do uzgodnienia (jest parę ciekawych planów w internecie). Koszt paliwa 1200-1300 złotych do podziału przez ilość osób. Do tego trzeba doliczyć koszty jedzenia i spania, które każdy pokrywa sam. Transport samochodem Nissan Terrano II, po przeglądzie więc powinien sobie poradzić :), w tej chwili 2 miejsca wolne. Wyjazd z Krakowa.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.454 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com