Ośrodek narciarski Szpindlerowy Młyn otworzył nowe trasy zjazdowe

Ośrodek narciarski Szpindlerowy Młyn otworzył nowe trasy zjazdowe

Najlepsze narciarstwo w Czechach? Ośrodek narciarski Špindlerův Mlýn oferuje ponad 20 kilometrów tras narciarskich i doskonałe warunki śniegowe!

Planujesz rodzinne wakacje w górach? To najwyższy czas ruszyć do Czech i odwiedzić największe lokalne centrum narciarskie w Karkonoszach. Ośrodek narciarski Špindlerův Mlýn informuje o idealnych warunkach śniegowych, ponad 20 kilometrach doskonale przygotowanych i zamarzniętych tras narciarskich, zupełnie nowych trasach, niskich cenach karnetów oraz szerokiej ofercie towarzyszących atrakcji i bogatej zabawy po jeździe.

 

 

Jeśli planujesz wybrać się w góry, koniecznie odwiedź Ośrodek narciarski Špindlerův Mlýn w czeskich Karkonoszach. Dzięki kompleksowym usługom, doskonale przygotowanym trasom narciarskim, nowoczesnej infrastrukturze i bogatej zabawie po jeździe, resort zasłużenie zajmuje miejsce na szczycie najlepszcyh ośrodków narciarskich w Europie Środkowej. Aktualnie panuje tu prawdziwa zimowa pogoda, a ośrodek informuje o doskonałych warunkach śniegowych. „Cały ośrodek jest już otwarty, a wszystkie koleje linowe działają. Możesz więc zjechać na ponad 20 kilometrach tras narciarskich zarówno w Svatý Petr, Hromovce jak i na Medvědín, Horních Mísečkách czy Labskiej.

 

 

Spadek liczby odwiedzających po świętach oznacza dodatkowo puste stoki i minimalne kolejki do wyciągów. W przyszłych dniach pogoda również nam sprzyja. Nie moglibyśmy sobie życzyć lepszych warunków niż teraz w styczniu”, powiedział dyrektor Ośrodka narciarskiego Špindlerův Mlýn, René Hroneš, dodając, że w tym roku mają również premierę zupełnie nowych tras, które ośrodek narciarski wybudował przy górnej stacji Hromovka (Přehradní) i na Medvědíně (Lesní).

 

 

Jeśli preferujesz poranne narciarstwo o wschodzie słońca na pustych, doskonale przygotowanych trasach, wypróbuj przeżycie Fresh Track. Dzięki tej usłudze premium możesz dostać się na trasę o godzinę wcześniej przed normalnym otwarciem wyciągów i delektować się świeżym śniegiem, a następnie obfitym górskim śniadaniem. Dla prawdziwych smakoszy otwarty jest również Champagne Lounge w Svatý Petr z unikalnym widokiem bezpośrednio na stoki. Dzięki regularnym imprezom apres ski zawsze będziesz w centrum wydarzeń i oprócz jazdy na nartach będziesz się świetnie bawić również wieczorem. Ośrodek narciarski Špindlerův Mlýn oferuje także możliwość wieczornego narciarstwa na Hromovce, gdzie można zjeżdżać nawet po zmroku na oświetlonym odcinku długości 1540 metrów. Dla początkujących narciarzy dostępna jest również szkoła narciarska Skol Max z profesjonalnymi instruktorami i dobrze wyposażonym wypożyczalnią. Ośrodek narciarski Špindlerův Mlýn to idealny wybór na rodzinne wakacje w górach i dla miłośników sportowego narciarstwa.

 

 

PORADA!

Chcesz oszczędzać na karnetach narciarskich? Kup je wcześniej online jak bilety lotnicze! Ceny nie są stałe, ale dynamicznie zmieniają się w zależności od obłożenia ośrodka, pogody czy ilości sprzedanych karnetów. Wystarczy zarejestrować się w programie lojalnościowym gopass.travel, dzięki któremu można znacznie zaoszczędzić podczas zakupów. Obecnie można kupić styczniowe karnety całodniowe od 850 CZK. 

www.skiareal.cz

informacja prasowa: Tatry Mountain Resorts, a.s. 

 

 

 

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com