Kurtki zimowe damskie to podstawa podróży

Kurtki zimowe damskie to podstawa podróży

Kurtki zimowe damskie to podstawa podróży

 

   Pogoda w naszym kraju nie zawsze rozpieszcza, jednak ta różnorodność sprawia, że można eksperymentować z modą. Inne okrycie wierzchnie ubierzemy wczesną wiosną, inne jesienią, a jeszcze inne zimą. Ta ostatnia pora roku wymaga odpowiednich przygotowań, by wyglądać modnie, ale też czuć się komfortowo. I oczywiście ciepło. Już dziś warto zastanowić się, jaki model, fason i kolor kurtki zimowej damskiej wybrać. 

 


Kurtki zimowe damskie - co wybrać, by czuć się komfortowo i modnie? 


 Kurtki zimowe damskie dzielą się na kilka kategorii. Możemy wybrać puchowe, bardzo ciepłe, idealne na mroźne zimy. Panie upodobały sobie puchówki nieco dłuższe, często wykorzystując do nich pasek męski. Taka stylizacja podkreśla figurę i dobrze się prezentuje. Kurtki puchowe są także w wersji krótkiej. Idealnie pasują do spodni, ale też spódnic czy getrów. Innym rodzajem kurtki zimowej damskiej są parki. Są bardzo wygodne, ogrzewają w najmroźniejsze dni i dobrze się prezentują na każdej sylwetce. Wystarczy dobrać do tego odpowiednie akcesoria, by dopełnić całości stylizacji. Mowa o czapce, szaliku czy rękawiczkach. Kurtki zimowe damskie mają nam wiele do zaoferowania.

 

kurtki zimowe damskie

 

 

Jaki kolor zimowej kurtki damskiej wybrać? 


Jeśli już zdecydujemy się na fason kurtki, warto pomyśleć o kolorze i doborze odpowiednich akcesoriów. Może warto na przekór polskiej, szarej zimie zdecydować się na wyraziste i nasycone barwy? Nic tak nie dodaje energii jak ubranie pięknej, czerwonej puchówki czy parki w wyrazistym zielonym kolorze. Akcesoria można wówczas dobrać na zasadzie kontrastu. Czarna czapka, komin czy rękawiczki. Pasek męski do kurtki także powinien być w ciemnej barwie. Wszystko zależy od rodzaju stylizacji i okoliczności, w których chcemy nosić daną rzecz. Wybór jest ogromny. Wystarczy kreatywne podejście do mody.

 

Jaki pasek męski do kurtki?


Przed każdym sezonem zimowym wiele pań zadaje sobie pytanie - wybrać elegancki płaszcz czy jednak wygodną kurtkę? Większość decyduje się na tę drugą opcję. Kurtki są cieplejsze, wygodniejsze, pasują do większej ilości stylizacji. Poza tym to podstawa każdej podróży. Ważny jest również odpowiedni pasek męski. Musi zapewnić on nam odpowiedni komfort, a także podkreślić naszą stylizację. Wybierając się zimą w podróż zabieramy ze sobą kurtkę adekwatną do warunków panujących na zewnątrz. To rozwiązanie bardzo praktyczne. Kurtka zajmuje niewiele miejsca, można ją złożyć, zazwyczaj nie gniecie się, zapewnia komfort noszenia. Na płaszcze decydujemy się tylko w przypadku stylizacji eleganckich, wyjścia do miasta czy pracy. Kurtka jest zdecydowanie wygodniejsza. 

 

pasek meski

 

Już dziś warto pomyśleć o idealnej kurtce damskiej na zimę. Tym bardziej, jeśli wybieramy się w podróż. Każdy wyjazd rządzi się swoimi prawami, dlatego warto przygotować się do niego nieco wcześniej. Na jaką kurtkę postawić? Wygodną, ciepłą, dopasowaną do sylwetki i do warunków pogodowych. Dobrze jest postawić na wyrazisty kolor lub zdecydować się na odcienie czerni, granatu czy szarości. Każdy z nas ma jednak swój ulubiony fason kurtki. Może tym razem warto wybrać coś innego? Eksperymenty w modzie są potrzebne, a nawet pożądane. Czasami warto, by wywołać zachwyt w oczach innych. Ważne jest również posiadanie odpowiedniej torby. Ciekawe modele znajdziesz tutaj: etorba.pl.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com