Termy Szaflary - kompleks basenów termalnych na Podhalu

Termy Szaflary - kompleks basenów termalnych na Podhalu

Termy Szaflary - kompleks basenów termalnych na Podhalu

 

   Planujesz dłuższy urlop na Podhalu? A może wybierasz się tam na weekend z rodziną czy bliskimi? Musisz więc koniecznie zarezerwować w tym czasie kilka godzin na wizytę Termach Szaflary, czyli w jednym z najpopularniejszych w tym regionie kompleksie basenów termalnych ze strefą SPA. Czeka tam na Ciebie mnóstwo fantastycznych atrakcji. Zobacz zresztą jakich!

 

Termy Podhalańskie Szaflary. Jakie atrakcje wodne czekają na odwiedzających? 

Termy Szaflary to jedna z najbardziej znanych atrakcji na terenie Podhala. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ miejsce to oferuje naprawdę wiele fantastycznych atrakcji i daje receptę na wspaniałe spędzenie czasu. Jest to kompleks, w którego skład wchodzą liczne baseny termalne z wysoko zmineralizowaną wodą termalną, atrakcje rozrywkowe oraz strefa SPA, w której doznać można prawdziwego relaksu. Jest to też jeden z większych tego typu miejsc, ponieważ łączna powierzchnia lustra wody pozwala na jednoczesne przebywanie w wodzie wielu osób. 

 

 

Baseny i zjeżdżalnie

Jedną z największych zalet Term Szaflary jest niezwykle ciepła woda w basenach. Temperatura wody utrzymywana jest na poziomie od 30 do nawet 38 stopni Celsjusza. Dotyczy to także basenów zewnętrznych, z których korzystać można również zimą. Ponadto baseny wyposażone są w bicze wodne, które służą nie tylko do zabawy, ale przede wszystkim do masażu karku i pleców wąskimi strumieniami wody aplikowanej pod ciśnieniem. Prócz tego dostępne są także osobne jacuzzi. Wewnątrz Term Szaflary znajdziemy także dwie zjeżdżalnie. W okresie letnim dodatkową atrakcją jest zaś basen z łódkami.  

 

Strefa saunarium & SPA

To jednak nie wszystko. Termy Szaflary mają również fantastyczną strefę SPA. Jest to doskonałe miejsce dla spragnionych wypoczynku. W strefie tej czeka na nas kilka saun, w tym sauna sucha, fińska, ziołowa, aromaterapeutyczna, parowa i infrared. Możemy także odprężyć się, wybierając się na jeden z dostępnych masaży czy też inny zabieg na twarz lub ciało. To prawdziwa oaza piękna i spokoju.

 

Termy Szaflary — cennik 

Kompleksy basenowe najczęściej odwiedzane są przez rodziny z dziećmi. Szczególnie te tak duże i atrakcyjne, jak właśnie Termy Szaflary. Cennik jest więc czymś, z czym warto zapoznać się, nim wybierzemy się w takie miejsce. Dzięki temu będziemy odpowiednio przygotowani pod względem finansowym. Ile więc kosztuje wejście na basen? Jeśli chodzi o Termy Szaflary cennik jest bardzo rozbudowany i uwzględnia różne oferty. Mamy do wyboru wejściówki o różnym limicie czasowym, czy też takie, które obejmują dostęp do strefy SPA, oraz nie. Najwygodniej będzie sprawdzić aktualną ofertę Term Szaflary na stronie Best Plan Travel, gdzie można wygodnie i szybko kupić bilet online na wodne atrakcje.

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com