Szukasz nowej inwestycji? Postaw na nieruchomości w Dubaju

Szukasz nowej inwestycji? Postaw na nieruchomości w Dubaju

   Rynek nieruchomości w Polsce to nie jedyne miejsce, w którym mogą inwestować Polacy zainteresowani zakupem nieruchomości na wynajem. Nieruchomości komercyjne są dostępne na całym świecie, dlatego warto interesować się również innymi rynkami. Jednym z nich jest Dubaj, który należy do najbogatszych miast na świecie. To właśnie tam udają się turyści, którzy marzą o odpoczynku w luksusie. Rynek dubajski jest otwarty na inwestorów zagranicznych, dlatego sprawdź, jakie są jego zalety.

  1. Inwestycja w nieruchomości w Dubaju dostępna dla Polaków
  2. Dlaczego rynek nieruchomości w Dubaju jest tak interesujący?

Do zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych nikogo nie trzeba przekonywać - mieszkania zyskują na wartości, a liczba chętnych na ich wynajem jest duża. Kupno nieruchomości w Polsce to jednak nie jedyne rozwiązanie, na które można się zdecydować. Równie dobrze można pomyśleć o zakupie nieruchomości w Dubaju. To właśnie tam można zarabiać na wynajmie krótkoterminowym bez konieczności płacenia podatku dochodowego. Jeśli interesuje Cię zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych, sprawdź, dlaczego warto pomyśleć o Dubaju.

Inwestycja w nieruchomości w Dubaju dostępna dla Polaków

Główną zaletą posiadania nieruchomości inwestycyjnej w Dubaju jest dywersyfikacja geopolityczna. Najem krótkoterminowy w polskich miastach jest opłacalny, jednak niepewność polityczna i gospodarcza w kolejnych częściach świata skłania coraz więcej osób do inwestowania w nieruchomości w różnych krajach. Na rynku nieruchomości w Dubaju można zwiększyć swoje bezpieczeństwo finansowe, gdyż ogranicza się ryzyko, że zawirowania w Polsce doprowadzą do strat z powodu zmniejszonej imigracji obcokrajowców i wyjazdów młodych ludzi z polskich miast.

Inwestycja w nieruchomości w Dubaju w ramach oferty takiej jak https://infinityestate.co to okazja, by zwiększyć swoje zyski i zabezpieczyć się przed różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami na świecie. Dubaj to obecnie jedno z najważniejszych miejsc dla inwestorów różnego typu, gdyż w mieście znajduje się aż 63% światowych marek. Działają w nim technologiczni giganci, wśród których można wymienić: Apple, Microsoft oraz Google. Dzięki temu apartamenty w Dubaju interesują kontrahentów każdej z tych marek, a także osoby zatrudnione przez nie w celu rozwijania marki na rynku bliskowschodnim.

Dlaczego rynek nieruchomości w Dubaju jest tak interesujący?

Wynajem krótkoterminowy cieszy się w Dubaju dużym zainteresowaniem ze względu na zróżnicowaną strukturę osób, które poszukują apartamentu dla siebie. Są to zarówno osoby pracujące w Dubaju, jak i turyści. Sezon turystyczny w mieście trwa przez cały rok, dlatego właściciele mieszkań o wysokim standardzie nie muszą martwić się o poszukiwanie najemców. Zakup mieszkania Dubaj szybko się zwraca, a zyski są wysokie za sprawą braku podatków. W Dubaju nie obowiązują podatki od własności nieruchomości, czy też od sprzedaży lub najmu mieszkań. Dzięki temu wszystkie pieniądze trafiają na konto właściciela apartamentu, który może zrobić z zarobionymi pieniędzmi, co tylko zechce. W Polsce oraz w krajach Europejskich trudno o podobne rozwiązania.

W Dubaju nie trzeba przez cały czas żyć z wynajmu nieruchomości, gdyż inwestorzy mogą wykorzystywać swoje mieszkania i apartamenty również we własnych celach. Mając własną  nieruchomość, mają prawo do pozyskania wizy Gold. Wiza tego typu daje pełne prawo do życia i przebywania na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tym samym kupno mieszkania na dubajskim rynku umożliwia obcokrajowcom przeprowadzkę na Bliski Wschód.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com