Weekend bez tenisa? Niemożliwe!

Weekend bez tenisa? Niemożliwe!

  Tennis & Country Club Hotel to miejsce dedykowane osobom poszukującym spokojnego miejsca na wypoczynek, umożliwiającego jednoczesne rozwijanie swojej pasji i aktywności sportowej. Wyżej wymieniony hotel jest nowocześnie urządzonym obiektem, w którym aktywnie można spędzić czas. Obiekt z całą pewnością zaspokoi potrzeby miłośników ziemnego tenisa i to na każdym etapie zdobytych umiejętności.

 

tenis trening kort

 

Miejsce to oferuje także inne atrakcje, wśród których można wymienić między innymi: basen, saunę, siłownię oraz restaurację serwującą wyśmienite dania. Każdy, kto poszukuje aktywnego wypoczynku w urokliwym miejscu, może jechać tam w ciemno. Nie zapominając oczywiście o zabraniu rakiety tenisowej.

 

Nowoczesny hotel dla miłośników tenisa ziemnego - co znajduje się w jego ofercie?

Warto dodać, że obiekt hotelowy wraz z kortami znajduje się w odległości zaledwie dwóch kilometrów od Krakowa. Zlokalizowany jest on w malowniczym Giebułtowie, miejscowość jest bardzo urokliwa i zachwyca widokami. Niewątpliwą atrakcją hotelu zlokalizowanego w Giebułtowie jest możliwość skorzystania z nowoczesnego obiektu sportowego. Każda osoba, dla której ważna jest aktywność fizyczna, może zaznaczyć ten punkt na swojej tenisowej mapie Polski. Tennis & Country Club Hotel w Giebułtowie oferuje przede wszystkim szeroką gamę kortów, które charakteryzują się zróżnicowaną nawierzchnią. Co ważne, z kortów można skorzystać o każdej porze i w każdych warunkach atmosferycznych. Goście mogą korzystać w sezonie letnim aż z 10 kortów, które z całą pewnością zagwarantują komfortowy i niezwykle satysfakcjonujący trening. Z kolei w sezonie zimowym, do dyspozycji pozostaje aż 7 profesjonalnie wyposażonych kortów, są to 4 korty w hali, 2 korty o specyfikacji ziemnej, które przykryte są specjalną, włoską halą pneumatyczną oraz 1 hard court.

 

Różnorodna oferta klubu tenisowego dla dorosłych, dzieci i młodzieży

Do hotelu można udać się ze znajomymi, drużyną sportową a także z całą rodziną. Co istotne, treningi na korcie przygotowane są nie tylko dla dorosłych ale i również dla dzieci oraz młodzieży. Warto pamiętać również o tym, iż niezależnie od predyspozycji jak i również poziomu zaawansowania oraz umiejętności, każdy może znaleźć dla siebie dedykowaną ofertę. Klub tenisowy oferuje zajęcia dla najmłodszych poniżej 10 roku życia, które wprowadzają w świat tenisa. Na kortach odbywają się także zajęcia dla dorosłych, którzy pod czujnym okiem kadry, mogą ćwiczyć swoje umiejętności sportowe. Na zainteresowane osoby czeka także szkolenie wyczynowe, które odbywać się będzie pod opieką licencjonowanych trenerów PZT i ITF. Wśród zróżnicowanej oferty, każdy może znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie treningowe. Pomiędzy treningami można odpocząć w eleganckich, nowocześnie urządzonych apartamentach, zlokalizowanych na terenie obiektu hotelowego.

 

Cardio tennis w Giebułtowie gwarancją udanego treningu

Tennis & Country Club Hotel oferuje atrakcyjne zajęcia na korcie z muzyką, które łączą w sobie 2 kluczowe elementy: taniec i tenis. Z całą pewnością te zajęcia będą doskonałą rozrywką dla osób poszukujących nowoczesnej formy treningów cardio. Warto także wiedzieć, że zainteresowane osoby mogą uczestniczyć w półkoloniach tenisowych i campach sportowych dla grup dziecięcych oraz młodzieżowych. Wyjazdy, również te weekendowe oferowane są także dla całych rodzin. Tennis & Country Club Hotel oferuje również atrakcyjne pakiety sportowe dla pracowników, które mogą być realizowane w formie grupowej bądź indywidualnej.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com