Czyste góry czyste szlaki Jaworzyna Krynicka

Czyste góry czyste szlaki Beskid Sądecki w Paśmie Jaworzyny Krynickiej.

22-24.06.2018

Cykl społecznych akcji edukacyjno - ekologicznych jest organizowana przez pasjonatów całkowicie NON PROFIT

Finał, ognisko, kiełbaski, gitary i śpiewy- Andrzejówka Ługi (ośrodek wypoczynkowy)
Zapewniamy worki, rękawice i oczywiście kiełbaski na ognisko wraz z wyjątkową atmosferą.
"Czyste Góry Czyste Szlaki" połączone jest ze Świętem Muszyńskich Ogrodów, dlatego zapraszamy na cały weekend, bo w Muszynie i okolicach jest co zwiedzać a atmosfera zapowiada się wyjątkowa.
 Po raz kolejny będzie z nami ekipa Booking.com oddział Kraków oraz niezawodni klubowicze Śródziemia.
Zapraszamy oczywiście wszystkich chętnych, bo nasze akcje to przede wszystkim dobra zabawa i poznawanie pięknych gór. Samo sprzątanie jest niejako przy okazji.
 
Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pytania dotyczące Muszyny, "Święta Muszyńskich Ogrodów" oraz szlaków, prosimy kierowac do: Zuzanna Długosz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Uczestnicy wydarzenia: 20zł/namiot niezaleznie od wielkości
Nocleg w ośrodku:
80zł/pok. 2os
120/pok. 4os
kontakt bezpośrdnio w obiekcie na hasło: "Święto Muszyńskich Ogrodów"
Andrzejówka - Ługi 39,  Muszyna

Ośrodek Wypoczynkow  Andrzejówka nad Popradem 
Andrzejówka - Ługi 39
33 - 370 Muszyna 

tel. 18 471 71 81
kom. +48 723 554 355
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współrzędne GPS: 49.34568°N, 20.7992°E

 
Zdjęcie użytkownika OWS Andrzejówka.
 
 
 dołącz do imprezy na facebooku:
 
 
 szlak z Jaworzyny Krynickiej w jesiennej odsłonie
 
proponowane trasy:
a) krzyżówka szlaków na Szczawniku/Hale Milickie/Andrzejówka - wersja dla rodzin z dziećmi
b) Ścieżka przyrodnicza po Rezerwacie Las Lipowy Obrożyska po czym przejazd do początku pierwszej trasy i przejście pierwszą trasą.
c) Cerkiew na Złockim (zielony szlak) na Joworzynę Krynicką/zejście przez Runek do Bacówki nad Wierchomlą/Szczawnik/krzyżówka szlaków/Hale Milickie Andrzejówka - wersja całodzienna wymagajaca.
 
1. Z miejsca, gdzie uczestnicy wszystkich tras oficjalnie zostaną przywitani i ruszą do miejsca gdzie wyjdziecie na szlak jest kawałek, więc proponuję przejechać autobusem komunikacji miejskiej RAFATEX (http://www.rafatex.com/edc_media/Lite/Item-0018/TinyFiles/Ns-krynica-2.pdf). przystanek: Muszyna-Rynek na Szczawnik, oznaczenia dla soboty.
Bilet około 3zł, zniżki ustawowe
2. Dla tych, którzy przyjadą dzień wcześniej, przesyłam rozkład jazdy busików RAFATEX, na trasie andrzejówka-muszyna: http://www.rafatex.com/edc_media/Lite/Item-0018/TinyFiles/Z-barcic-i-zegiestowa.pdf (rozkład z prawej strony nie obejmuje przystanku Andrzejówka, ale przewoźnik potwierdził, że się zatrzymuje. Godzina odjazdu: około 15 wcześniej jak Milik). Przystanek początkowy: Andrzejówka do Muszyna Rynek, zniżki ustawowe, bilet około 3zł, oznaczenia na sobote
3. Dla tych, którzy przyjadą w sobotę: zaczniemy od oficjalnego przywitania w centrum Muszyny (szczegóły niebawem). Przystanek nazywa się: Muszyna Rynek
 
 
 
 
 
Projekt "Czyste Góry Czyste Szlaki" to cykl edukacyjnych akcji społecznych. Poza dobrą zabawą, edukacją i poznawaniem naszego kraju, uczestnicy akcji starają się pomagać przyrodzie. W trakcie wędrówek górskimi szlakami, uczestnicy akcji  zbierają wszystko to, co nie powinno znajdować się na łonie natury. Akcje "Czyste Góry Czyste Szlaki" nie mają za zadanie zastępować firm i instytucji sprzątających, a głównym założeniem jest wymiar edukacyjny. Samo sprzątanie jest pewnego rodzaju happeningiem a udział w akcjach jest całkowicie non-profit. Jest także wyrazem wsparcia dla wszystkich, którzy nie pozostają obojętni na negatywne działania w stosunku do otaczającej nas przyrody. W trakcie kilku lat działań, w projekcie udział wzięło kilka tysięcy osób, wiele firm, szkół i instytucji. Zebrano tony śmieci dobrze się przy tym bawiąc i edukując.
Do udziału przyłączają się kolejne środowiska, instytucje i media, a grono wsparcia ciągle się powiększa.
Organizatorem cyklu akcji od kilku lat jest Klub Podróżników Śródziemie a inicjatorem i niestrudzonym koordynatorem jest podróżnik, taternik, dziennikarz i fotografiAlbin Marciniak

Wymagasz od innych ? Daj także coś od siebie.
Szanowni turyści, pasjonaci wypraw górskich, miłośnicy wędrówek wszelakich.
Zapraszamy do udziału i zachęcamy do zaplanowania  wyjazdów tak,
by włączyć się do wspólnych akcji i połączyć przyjemne z jeszcze przyjemniejszym.
 
 

Monika Witkowska

Krzysztof Wielicki

Alek Lwow

Adam Bielecki i Artur Małek
 
Mezo, Joasia Jabłczyńska i Maciej Przywecki
 

Tamara Styś

Tomasz Zubilewicz

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na witrynie skontaktuj się z nami pod adresem alejapodroznikow@gmail.com zamiast kraść.