Australia i Nowa Zelandia

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #562 przez mauryn
julia123 napisał:

Przenoszę naszą rozmowę o wyjeździe do Australii i Nowej Zelandii do działu dłuższe wyjazdy! :laugh:


Słusznie :) Dzięki za informację gdzie szukać nowych info :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #560 przez Kominiarz
Przenoszę naszą rozmowę o wyjeździe do Australii i Nowej Zelandii do działu dłuższe wyjazdy! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #527 przez mauryn
julia123 napisał:

Ja też jestem za większą ilością w Nowej Zelandii :) Taka wyprawa powinna zająć co najmniej miesiąc - mam nadzieje że znajdą się chętni z taką ilością urlopu :laugh:


Bardziej myślałem o 3 tyg. ale zobaczymy co się jeszcze wykluje w trakcie planowania i sytuacji etatowo-urlopowej ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #526 przez Kominiarz
Ja też jestem za większą ilością w Nowej Zelandii :) Taka wyprawa powinna zająć co najmniej miesiąc - mam nadzieje że znajdą się chętni z taką ilością urlopu :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #513 przez mauryn
julia123 napisał:

Jeszcze nie, ponieważ te plany powstaną dopiero pod koniec tego roku - ale na pewno chciałabym zobaczyć jakaś część Australii i Nową Zelandię co się da.
Dużo będzie też zależało od przelotu - dobrze będzie zatrzymać się na taki przystanek w podróży na dwa trzy dni gdzieś w Chinach lub na Borneo. :laugh:
Jak ktoś znajdzie super ofertę na przelot do Australii - proszę o jakieś wieści!!!


Założenia mi się podobają - ew. planowanie ilości spędzonego czasu Australia vs. Nowa Zelandia pewnie będzie uzależnione od łącznego czasu przeznaczonego na wyprawę :) Osobiście ja bym przeznaczył więcej czasu na NZ i rafę koralową a znacznie mniej na Australię - ale to tylko ja bym tak zrobił ;)
Jak znajdę jakieś interesujące połączenie to dam znać :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #512 przez Kominiarz
Jeszcze nie, ponieważ te plany powstaną dopiero pod koniec tego roku - ale na pewno chciałabym zobaczyć jakaś część Australii i Nową Zelandię co się da.
Dużo będzie też zależało od przelotu - dobrze będzie zatrzymać się na taki przystanek w podróży na dwa trzy dni gdzieś w Chinach lub na Borneo. :laugh:
Jak ktoś znajdzie super ofertę na przelot do Australii - proszę o jakieś wieści!!!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.589 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com