Australia i Nowa Zelandia

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #475 przez luc4s
mauryn napisał:

Po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu że dobrze zrobiłem umieszczając Nową Zelandię na mojej liście miejsc na świecie które chce kiedyś zobaczyć na własne oczy :)

Ciekawe za ile uda mi się kiedyś zorganizować taki wypad - rozmawiałem z właścicielem firmy który organizuje "wyprawy" na Nową Zelandię i koszt u niego to 12.000 PLN.
Na pewno można dużo taniej samodzielnie :P


Warto śledzić promocje Qantasa. Czytałem ostatnio o gościu, któremu udało się kupić za 800 zł bilet z Londynu do Sydney i z powrotem.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #473 przez Kominiarz
Mnie od jakiegoś czasu chodzi po głowie pomysł, aby w drugiej połowie przyszłego roku zorganizować wyjazd do Australii i Nowej Zelandii, dla chętnych - zebrać grupę "pod wezwaniem" i wspólnie wyruszyć na podbój tej niezwykłej części świata. Mam nadzieję że znajdą się jacyś zainteresowani projektem! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #472 przez mauryn
Po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu że dobrze zrobiłem umieszczając Nową Zelandię na mojej liście miejsc na świecie które chce kiedyś zobaczyć na własne oczy :)

Ciekawe za ile uda mi się kiedyś zorganizować taki wypad - rozmawiałem z właścicielem firmy który organizuje "wyprawy" na Nową Zelandię i koszt u niego to 12.000 PLN.
Na pewno można dużo taniej samodzielnie :P
Ostatnia14 lata 1 miesiąc temu edycja: mauryn od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #464 przez Kominiarz
Niesamowite zdjęcia, wciągająca opowieść o Australii i Nowej Zelandii, brak miejsc siedzących oraz tłumy stojących osób i oglądających zdjęcia na mniejszym ekranie - oto ostatnie poniedziałkowe slajdowisko. :laugh: Niedługo trzeba będzie montować trzeci ekran! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #461 przez Albin
Tak jak było w przewidywaniach, miejsc siedzących o dużo za mało było i nawet stojącym przy barze było ciasnawo ale mimo że Piotrek sporo przedłużył pokaz to i tak wszyscy byli zgodni że warto było. Australia pokazana z zupełnie innej perspektywy i na wesoło. Wieczór bardzo udany .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #452 przez Kominiarz
No jak co tydzień - krucho z miejscami siedzącymi :) A temat slajdowiska super ciekawy

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.593 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com