Jak zarabiaćna swoich zdjęciach ? to proste

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6533 przez Albin
kasa jest wypłacana nawet na dowolnie wskazane przeze mnie konto z tego jakie założyłem na fotolii. W wielu innych miejscach gdzie ostatnio zakładałem podobne konta a także konta partnerskie przy innych działaniach, także nie przesyłałem żadnych skanów. Wszędzie podawałem nr konta bankowego i wypełniałem standardowe dane ale nigdzie nie było mowy o skanach dokumentów. Nie będę podawał na forum tych miejsc by nie ułatwiać konkurencji małpowania łatwego zarabiania :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6532 przez ManfredMamut
Wiem że sprzedajesz:) swoją drogą fajne foty!!:D
Ale jakbyś uważnie przeczytał to ja nie o tym. Pytałem jak będziesz wypłacał zarobione pieniądze? Z tego co pamiętam to na fotolii można wypłacać jedynie przez MoneyBookers lub Paypall w którym jest konieczne przesłanie skanu dowodu (jak już pisałem wyżej to jest taki bank internetowy więc trzeba założenie skanu jak w banku stacjonarnym).
To już nie jest niebezpieczne?? :D

pozdro

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6531 przez Albin
ManfredMamut i tu się mylisz...

Szybko poszło i z powodzeniem sprzedaję swoje zdjęcia na Fotoli bez konieczności skanów dokumentów. Podobnie jak na 2 innych serwisach z płatnymi bankami zdjęć.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6530 przez ManfredMamut
Witam

Ja tam jestem grzeczna i słucham osób dorosłych, które przestrzegają żeby absolutnie nikomu i pod żadnym pozorem nie udostępniać skanu swoich dokumentów!
Nie chcę mieć kłopotów i Wam też tego życzę! - wielokrotnie była mowa w różniastych mediach o skanach dokumentów wszelakich, wynikają z tego najróżniejsze problemy jedynie... niestety.


W takim wypadku nie masz ani konta w banku ani nie podjęłaś żadnej pracy?? Bo tam też trzeba dać skan dowodu osobistego a to może być niebezpieczne :D
Gratuluję podejścia :P

i bez skanów dokumentów co ważne


rozumiem że wypłatę będziesz wypłacał w czekach?? bo jeśli nie to w MoneyBookers i PayPall też trzeba dać skan dowodu jak w każdym innym banku stacjonarnym!! :)
Także gratuluję podejścia :)

pozdrawiam

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #6497 przez Albin
Szału nie ma ale sprzedaję już swoje zdjęcia na Fotolii.
Wymagania są duże ale działa ...
Wielokrotna sprzedaż tego samego zdjęcia przy wielu zdjęciach dopuszczonych do sprzedaży i zapowiada się całkiem ciekawie :laugh:
no i "groszowy" zakup legalnych zdjęć na swoje potrzeby
i bez skanów dokumentów co ważne :woohoo:

pl.fotolia.com/partner/203433371

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6494 przez Basik
Ja tam jestem grzeczna :) i słucham osób dorosłych, które przestrzegają żeby absolutnie nikomu i pod żadnym pozorem nie udostępniać skanu swoich dokumentów!
Nie chcę mieć kłopotów i Wam też tego życzę! - wielokrotnie była mowa w różniastych mediach o skanach dokumentów wszelakich, wynikają z tego najróżniejsze problemy jedynie... niestety.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.626 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com