Prezydent i najważniejsze osoby w państwie zginęli

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #847 przez luna
A wiecie, że pociąg z Piłsudskim był zatrzymywany wiele razy w drodze z Wawy do Krk? I było o wiele więcej protestów? Przy Mickiewiczu podobnie?
Więc teraz nic nowego się nie wydarzyło. W każdym stuleciu są ludzie, którzy mają inne poglądy. Tylko zadymiarze przyjemniej spędzili by czas na łonie natury na przykład niż tam, gdzie byli. I mieli trochę szacunku dla tych, którzy zginęli.
Tym razem ja to widzę jako symbol. Demokratycznie wybrany prezydent ginie w takich okolicznościach, w takim, miejscu, tego dnia. W dodatku działacz Solidarności. W towarzystwie tylu osób z kompletnie różnych środowisk. Na Wawelu ma być tablica z nazwiskami ofiar.
I dla mnie to jest jasne jak słońce.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #827 przez BALKANDRIVER
A tak bywało ostatnio pod Kurią:
basik63.wrzuta.pl/film/6iNtvfkdbI8/krakow_mowi_nie

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu - 14 lata 2 tygodni temu #814 przez BALKANDRIVER
Ostatnia14 lata 2 tygodni temu edycja: BALKANDRIVER od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 2 tygodni temu #809 przez
Dla mnie to tez przekręt ze zostaną pochowani na wawelu bo był jest kaczyńsk przy Piłsudzkim, Sikorskim czy naszych królach?? nic wielkiego jako prezydent nie zrobil a nawet wrecz przeciwnie swoim zachowaniem przynosił wstyd. Z tego co slyszalem to z tym pogrzebem to byl pomysl dziwisza i jarka k. takze widac ze walka polityczna juz sie zaczela...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #802 przez Kominiarz
Poza wszystkim zwracam uwagę że na pokładzie rozbitego samolotu było DWÓCH prezydentów, i to właśnie o Ryszardzie Kaczorowskim mogę powiedzieć że to człowiek legenda i prawdziwy PATRIOTA i jeżeli ktokolwiek zasługuje na to, aby spocząć w krypcie Wawelskiej to właśnie on.
Cześć Jego Pamięci!!!!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu - 14 lata 2 tygodni temu #794 przez Albin
podział już jest dosyć widoczny ... a argumentacja "na poziomie"

www.facebook.com/profile.php?id=100000130711263

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Ostatnia14 lata 2 tygodni temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.518 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com